مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خبر داد
زنجان-مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: این اداره کل در راستای تامین مسکن ارزان قیمت برای قشر نیازمند با اداره کل بنیاد مسکن استان همکاری می‌کند.
کد خبر: ۹۴۱۰۶۲۷
|
۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ حجت‌الاسلام مختار کرمی امروز در جمع خبرنگاران از همکاری این اداره کل در تامین زمین برای انجمن نابینایان شهر قیدار خبر داد و اظهار داشت: بر اساس درخواست انجمن نابینایان شهر قیدار، مجوز واگذاری یک قطعه زمین طبق مقررات وقف برای این انجمن صادر شد.

 

همکاری اوقاف زنجان در تامین مسکن ارزان قیمت برای محرومان

وی با اشاره به اینکه همواره اداره کل اوقاف و امور خیریه برای تامین ضروری زمین ادارات و موسسات در شهر قیدار براساس مقررات همکاری لازم را داشته است، تصریح کرد: این در حالی است که بنا به رعایت مصلحت و غبطه، وقف تملک اعیان فقط برای نیازهای ضروری داده می‌شود.

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه همچنین تامین مسکن ارزان قیمت و همکاری با بنیاد مسکن استان در این راستا در دستور کار قرار دارد، یادآور شد: تاکنون ۶ قطعه زمین مناسب برای ساخت مسکن برای شهروندان در شهرهای مختلف استان تامین شده است.

 

وی خاطر نشان ساخت: زمین‌های مذکور با رعایت مقرارات وقف در اختیار اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان قرار می‌گیرد.

 

حجت‌الاسلام کرمی در ادامه همکاری با نهادهای مختلف از جمله سازمان‌ها زندان‌ها را از دیگر برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برشمرد و افزود: این همکاری‌ها بیشتر جنبه فرهنگی دارد.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار