زنجان - جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه جهاد تبیین یکی از راهکارهای مقابله با توطئه و جنگ نرم دشمنان است، اضافه کرد: دشمن به دنبال تضعیف اعتقادات جوانان است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.
کد خبر: ۹۴۲۸۲۳۲
|
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛سردار ابوالفضل طهماسبی سه‌شنبه شب در آئین ضیافت سالمندان زنجانی اظهار کرد: سپاه در راستای وظایف خود تلاش می‌کند که در کنار نهادهای حمایتی برنامه اجرا کند.

 

جهاد تبیین یکی از راهکارهای مقابله با توطئه و جنگ نرم دشمنان است

 جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه کمک به ساخت مسکن مددجویان در قالب تفاهم‌نامه در دستور کار قرار دارد و در این چند سال اقدامات متعددی صورت گرفته است، گفت: دستاوردهای انقلاب زیاد است و یکی از شاهکارهای امام راحل تاسیس نهادهای مختلف برای مانایی انقلاب بوده است.

 

 

وی با بیان اینکه یکی از شعارهای انقلاب اسلامی حمایت از مددجویان و افراد نیازمند بوده است، تاکید کرد: خوشبختانه این امر با تلاش‌های صورت گرفته محقق شده است.

 

 

سردار طهماسبی با بیان اینکه یکی از نهادهای تاسیس شده پس از انقلاب سپاه است که دشمن همه جانبه به آن حمله می‌کند، اضافه کرد: سپاه خدمات بسیاری را در راستای دفاع از نظام و انقلاب انجام داده است.

 

 

وی در ادامه به شعار تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای سال جاری اشاره کرد و گفت: تنها با حرف زدن شعار سال محقق نمی‌شود، بلکه باید با عمل کردن به شعار سال، آن را محقق کنیم.

 

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه کارهای زیادی در جمهوری اسلامی دغدغه مسئولان است، افزود: ما باید دغدغه‌ آسیب اجتماعی را داشته باشیم.

 

 

وی تاکید کرد: باید جهاد تبیینی داشته باشیم و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) نیز به آن تاکید دارند و امیدواریم بسیج فرمایش امام را به عنوان پاره تن مردم اجرایی کند.

 

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه جهاد تبیین یکی از راهکارهای مقابله با توطئه و جنگ نرم دشمنان است، اضافه کرد: دشمن به دنبال تضعیف اعتقادات جوانان است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

 

 

تنوع خدمات بهزیستی نیازمند یاری مردم است

 

 

سرپرست اداره کل بهزیستی استان زنجان نیز در ادامه این برنامه گفت: در حال حاضر ۲۹ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند.

 

 

سلمان حسینی با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های بهزیستی استفاده از ظرفیت‌ خیرین است، گفت: نقش خیرین و نیکوکاران در رفع معضلات جامعه هدف به ویژه مشکلات معیشتی و هزینه درمان بسیار موثر است.

 

 

وی  خاطر نشان کرد :خیرین بازوان توانمند بهزیستی هستند و در حال حاضر نزدیک به ۲ هزار خیر بصورت مستقیم و غیرمستقیم با بهزیستی همکاری می‌کنند.

 

 

سرپرست اداره کل بهزیستی استان زنجان اظهار کرد: بهزیستی استان نیازمند مشارکت حداکثری آحاد جامعه به ویژه سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی در تأمین نیازهای ضروری ایتام، افراد کم برخوردار و نیازمند است که انتظار داریم دستگاه‌های دولتی در این امر خداپسندانه و عام‌المنفعه با بهزیستی استان همکاری مجدانه داشته باشند.

 

 

حسینی با اشاره به اینکه تنوع خدمات بهزیستی نیازمند یاری مردم است، گفت: خوشبختانه مردم زنجان در امر خدمت‌رسانی همراهی خوبی دارند.

 

 

وی یکی دیگر از راهکارهای این سازمان در توسعه کمک‌های خیرین را هم‌افزایی با گروه‌های جهادی عنوان کرد و گفت: این همکاری‌ها در راستای توانمندسازی مددجویان انجام می‌شود.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار