سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:
تبریز- سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت موضوع جهاد تبیین گفت: رسانه‌ها به موضوع جهاد تبیین ورود کنند.
کد خبر: ۹۴۲۹۲۳۰
|
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمود حسینی ظهر امروز در آئین رونمایی از پوستر جشنواره ابوذر آذربایجان شرقی در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان گفت: آذربایجان شرقی ظرفیت‌های مهمی در عرصه رسانه دارد که باید از این پتانسیل‌ها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین فرمان رهبری بوده و باید مورد توجه همه اقشار جامعه به خصوص اصحاب رسانه و خبرنگاران قرار گیرد، ادامه داد: جنگ کنونی جنگ روایت‌ها است، باید رسانه‌ها شبکه سازی کرده و باهم انسجام داشته باشند.

حجت الاسلام حسینی در خصوص جشنواره ابوذر نیز گفت: این جشنواره حرکت خوبی بوده و کمک می‌کند تا در نشر هنر اسلامی و انقلابی قدم‌های بزرگی برداریم.

وی سپس با قدردانی از حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: روز گذشته شاهد رستاخیز امت اسلامی بودیم. بازهم برنامه‌های دشمن در کم رونق برگزار شدن راهپیمایی روز قدس با شکست مواجه شد.

حجت الاسلام حسینی گفت: مردم وظیفه خود را به خوبی انجام دادند و حالا نوبت مسئولان است که با تلاش شبانه روزی مشکلات جامعه را حل کنند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار