با همت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام سجاد(ع) انجام شد:
همایش هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بزرگداشت هفته مقام معلم با همت حجت الاسلام اسکندری فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام سجاد(ع) در سالن غدیر دانشگاه خوارزمی کرج برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۳۲۱۲۳
|
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، همایش هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بزرگداشت هفته مقام معلم با همت حجت الاسلام اسکندری فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام سجاد(ع) و با سخنرانی حجت الاسلام تسخیری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی و قرارگاه پشتیبانی دو کوهه در سالن غدیر دانشگاه خوارزمی کرج برگزار شد.

حجت الاسلام تسخیری ضمن گرامیداشت نام و یاد استاد شهیدمرتضی مطهری(ره) و تبریک هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و هفته گرامیداشت مقام معلم به مربیان و معلمین، گفت: انقلاب اسلامی ما بدیع و بی نظیر بود.

وی ادامه داد: بعد از انقلاب نبی مکرم اسلام حضرت رسول(ص)، انقلابی که با تفکری نو و بدیع برای تحول جامعه ای غرب زده بخواهد حکومت دینی را بنا کند، نبود و تمام تلاش دشمن هم این بود چنین اتفاقی نیفتد. اما حضرت امام(ره) با این تفکر که حکومت باید در راستای دین باشد انقلابش را شکل  داد.

حجت الاسلام تسخیری با اشاره به اینکه عده ای در شکل گیری انقلاب همراه امام(ره) بودند و عده ای همراه نبودند یا اگر همراه بودند برای دستیابی به اهداف سیاسی خودشان بود، اضافه کرد: حضرت امام(ره) با هیچ گروه سیاسی ای معامله نکرد، تفکر نو و بدیعش را با اعتقاد صحیح در مسیر درست طی کرد و در این مسیر شاگردان بزرگی را از جمله شهید مطهری(ره) را پرورش داد که برای حفظ این انقلاب ذره ای عقب نشینی نکردند.

به گفته وی، شاگرد تربیت یافته مکتب امام(ره)، شهید مطهری(ره) منافق شناس و جریان شناس بسیار خوبی بود، به همین دلیل جامعه را از وجود منافقین نجات داد.

حجت الاسلام تسخیری یادآور شد: شهید مطهری(ره) با چهار جریان داخلی لیبرال که همچنان در بعضی دولت ها وجود دارند و به دنبال نابودی انقلاب هستند، منافقین، گروه تروریستی فرقان که تفکرات منحرفانه داشتند و مرتضی مطهری توسط همین گروه به شهادت رسید و جریان کمونیست که سعی داشت مقابل انقلاب اسلامی بایستد بااستفاده از جهادتبیین با این چهار جریان داخلی مقابله کرد.

وی در پایان بیان کرد: شهید مطهری(ره) در سیاست خارجه یک موضع قوی داشت و آن هم صهیونیست و استکبار جهانی بود.

گفتنی است در این مراسم از مربیان و هادیان سیاسی برتر ناحیه امام سجاد(ع) تجلیل شد.

انتهای پیام/ ر

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار