رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دانشگاه محور حل مسائل و مشکلات استان باشد، گفت: در 40 سال دوم انقلاب باید در حوزه پژوهش و فناوری بیش از پیش فعالیت کنیم.
کد خبر: ۹۴۳۳۱۰۹
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، اختتامیه همایش جهاد تبیین با حضور فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق در تالار امام رضا (ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان، برگزار شد.

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: دومین همایش جهاد تبیین از روز شنبه در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرد، در روزهای برگزاری همایش دهیاران، شهرداران و فناوران حوزه اجتماعی و فناوری حضور داشته و به تشریح اقدامات و انتقال تحربیات خود پرداختند.

غلامرضا رضایی با بیان اینکه نقش اساتید دانشگاه در نهادینه کردن جهاد تبیین بسیار موثر است گفت: باید اساتید و معلمان خود نسبت به اقدامات انجام شده اشراف داشته باشند تا به ابهامات دانشجویان و دانش آموزان پاسخ دهند.

وی ادامه داد: روشنگری از طریق اساتید دانشگاه باید انجام شود، اقدامات انجام شده و نشده در طول انقلاب اسلامی باید توسط کارشناسان دانشگاهی برای نسل جدید تبیین شود.

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: دانشگاه محور حل مسائل و مشکلات استان باشد و همه ادارات باید از آن بهره ببرند، در 40 سال دوم انقلاب باید در حوزه پژوهش و فناوری بیش از پیش فعالیت کنیم، همه دانشگاه ها و شرکت های دانش بیان وارد میدان شوند.

این مسؤول ادامه داد: مدیران ادارات و اساتید دانشگاه باید بیش از پیش باهم تعامل داشته و برای مشکلات استان چاره اندیشی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار