سرهنگ پاسدار بهروز حکمت پور اظهار کرد: متاسفانه اقتصاد ایران با سیاست عجین شده و سمت و سوی سیاسی پیدا کرده است
کد خبر: ۹۴۳۳۵۱۷
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲

وی افزود:به گونه ای که یک دولت بر روی مذاکره تاکید دارد و بر این اساس یک نوع سیاست اقتصادی پیاده می کند و سپس یک دولت انقلابی روی کار می آید و سیاست دیگری دارد.

وی با بیان اینکه در دولت های مختلف هیچ گاه یک بستر ثابت برای اقتصاد وجود نداشته است، افزود: این امر همواره موجب فراز و نشیب های زیادی شده است.

سرهنگ حکمت پور عنوان کرد: در تمام دنیا یارانه پنهان و آشکار وجود دارد اما در هیچ جای دنیا اینگونه نبوده که یارانه پنهان به نفع قشر مرفه بوده باشد. در تمام این سالها ارز ترجیحی باعث رشد رانت و فساد و قدرت مفسدان اقتصادی شده بود.

فرمانده سپاه ناحیه دزفول عنوان کرد: آیت الله رئیسی در هر صورت با برداشتن و برنداشتن ارز ۴۲۰۰ تومانی دچار چالش می شد اما اگر دولت ارز ۴۲۰۰ تومانی را ادامه می داد قطعا وضعیت نابسامان تر می شد بنابراین ناچار به حذف این ارز دولتی شد.

سرهنگ حکمت پور عنوان کرد: دولت انقلابی این اقدام انتحاری را در راستای تعهد خود به مردم انجام داد چرا که اقتصاد ما یک اقتصاد مریض بوده که همواره نگاهش به بیرون بوده است و قطعا به زودی با تدبیر و درایت دولتمردان شرایط کشور ساماندهی و آرامش حاکم می شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار