فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا در جنوب غرب گفت: جهاد تبیین، بزرگترین سلاح و ابزار دفاعی مقابل هجمه‌ نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.
کد خبر: ۹۴۳۳۶۷۷
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱

سردار سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار بسیج با اشاره به هجمه‌ سنگین دشمن برای خدشه وارد کردن به چهره روحانیت ، افزود:جامعه روحانیت در دوران دفاع مقدس نقش برجسته ای را در کنار رزمندگان اسلام برای پیروزی در جبهه های نبرد علیه دشمن ایفا کردند و اکنون نیز در جبهه های دیگری در خط مقدم مدافعان دین اسلام، ولایت فقیه و جنگ فرهنگی و ادراکی دشمن هستند.

وی گفت: در سال های اخیر پس از فرمان رهبر معظم انقلاب برای حمایت از محرومان و آغاز کمک های مومنانه جامعه روحانیت در کنار سایر دستگاه‌های حمایتی همواره پیش قدم بودند و در این مسیر تلاش‌های فراوانی داشتند که نباید این مجاهدت ها از چشم بیدار جامعه پنهان بماند.

وی ادامه داد: قرارگاه کربلا از دوران هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت(ع) تاکنون قدمگاه تمامی فرماندهان، رزمندگان، شهدا و شهدای معزز روحانی بوده است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا در جنوب غرب ادامه داد: تاکنون بیش از چهار هزار شهید گلگون کفن روحانی جان خود را برای اعتلای این نظام اسلامی فدا کردند و استان خوزستان نیز با افتخار بیش از ۲۰۰ شهید طلبه و روحانی را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

وی افزود: دشمن برای خدشه وارد کردن به چهره روحانیت تمامی ابزارهای خود را به کار گرفته اما با این وجود مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی،با این توطئه‌های دشمن آشنا هستند و خود شاهد تلاش و مجاهدت‌ روحانیان در عرصه های مختلف مردم یاری و فرهنگی هستند.

سرتیپ پاسدار خادم سیدالشهدا بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی شاهد عزت، قدرت و پیشرفت دستاوردهای نظامی و دفاعی ایران در سال‌های اخیر بوده‌اند و به دلیل نداشتن توان مقابله، جنگ نرم را تنها گزینه برای صدمه زدن به ایران اسلامی می‌دانند.

وی افزود: جوانان این مرز و بوم به عنوان نسل‌های سوم و چهارم انقلاب دیگر با این نیرنگ‌های دشمن آشنا هستند و باید سطح آگاهی خود را روز به روز نسبت به این توطئه‌های دشمن بالا ببرند.

فرمانده ارشد نیروی زمینی سپاه در جنوب غرب کشور با یادآوری امدادهای غیبی نسبت به ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن، گفت: وقتی به یکباره سرود " سلام فرمانده" از کودکان دهه نودی ایران اسلامی چنان در دنیا ولوله می‌کند که صدای مخالفت ضد انقلاب در رسانه‌های معاند بلند می شود، بر دوست و دشمن معلوم می شود که این انقلاب بیمه شده است.

وی افزود: سرود سلام فرمانده، سرودی ساده و صمیمی و دارای معارف ناب انقلاب اسلامی است که اکنون ورد زبان کودکان در کشورهای اسلامی دیگر هم شده است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا در جنوب غرب گفت: اکنون جهاد تبیین در اولویت کار برای مقابله با دشمنان دین و اسلام و انقلاب قرار گرفته و رهبر معظم انقلاب نیز همواره بر آن تاکید دارند و امید است ملت بصیر ایران اسلامی مانند عرصه‌های گذشته، دسیسه های دشمن را چه در سطح جامعه و چه به صورت مجازی و جنگ نرم به موقع شناسایی کنند تا شاهد خنثی شدن توطئه‌های دشمن باشیم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار