نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: وزیر کشور به زودی برای بررسی حادثه ریزش ساختمان متروپل به آبادان سفر می‌کند.
کد خبر: ۹۴۳۴۴۸۹
|
۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۱

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج، با اشاره به ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل در آبادان اظهار کرد: دقایقی بعد از وقوع این حادثه با وزیر کشور تماس گرفتم و خواستار رسیدگی فوری به این حادثه شدم؛ لذا وزیر کشور هم قول داد به زودی برای بررسی روند وقوع این حادثه به آبادان سفر کند.

سفر وزیر کشور به آبادان/ قوه قضائیه قاطعانه برخورد کند

وی افزود: کسانی که مجوز ساخت این ساختمان را صادر کرده‌اند اکنون باید پاسخگو باشند. آن زمان که فریاد می‌زدم سازمان منطقه آزاد اروند و استاندار وقت، خوزستان و آبادان را نابود می‌کنند، هیچ‌کسی کمکی نمی‌کرد.

مولوی بیان کرد: وقتی که دارایی‌های آبادان را داشتند به یغما می‌بردند و من فریاد می‌زدم اما کسی کمکی نکرد، نتیجه‌اش این است که تعدادی از مردم داغدار عزیزان خود شدند.

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: از قوه قضائیه انتظار داریم که فرآیند آغاز احداث و صدور مجوزهای این ساحتمان را با دقت بررسی کند و با کسانی که در هر بخشی تخطی از قانون و وظایف خود کرده‌اند، قاطعانه برخورد کند.

مولوی تصریح کرد: همه امکانات کشور برای رسیدگی به این حادثه بسیج شده است و کار به خوبی پیش می‌رود.

وی خطاب به مردم گفت: از مردم انتظار داریم که از حضور در اطراف ساختمان خودداری کنند زیرا امدادرسان‌ها در حال کار هستند و حضور مردم باعث کندی عملیات امداد رسانی می‌شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار