فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به لزوم تبیین دستاوردهای نظام برای جلوگیری از ایجاد انحراف توسط دشمن، گفت: بصیرت افزایی و معرفت محوری نیاز جامعه است.
کد خبر: ۹۴۳۴۸۵۲
|
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۱

 

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار صادقیدر یادواره ۲۶۰ شهید عملیات الی بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در گلزار شهدای رشت، اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر حماسه‌ای فراموش نشدنی در تاریخ پرافتخار نظام مقدس اسلامی است.

وی با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدا، افزود: زنده نگه داشتن یاد شهدا جز تکلیف اصلی مسئولان نظام است.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه با اشاره به تحمیل جنگ هشت ساله از سوی دشمنان نظام اسلامی، بیان کرد: ارتش بعثی عراق به گمان خویش سه روزه جنوب ایران را فتح خواهد کرد اما ۳۵ روز زمین گیر شد.

سردار صادقی، چالش‌های داخلی بر گرفته از نفاق و دشمنی‌های داخلی عنوان کرد و گفت: هر گاه در کشور دچار آسیب شدیم به خاطر نفاق و تفرقه بوده است در سقوط خرمشهر هم این موضوع صدق می‌کند.

وی خدا محوری و خداباوری را مؤلفه اصلی فتح خرمشهر دانست و افزود: غیرت، خداباوری، ایمان و جهاد رزمندگان سبب آزادسازی خرمشهر شد.

بصیرت افزایی و معرفت محوری نیاز جامعه است

زخم ۱۹ ماهه خرمشهر همچنان باقی است

معاون هماهنگ‌کننده سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه با بیان اینکه ۱۹ ماه زخم خرمشهر در دل ما ماند، تصریح کرد: نفاق داخلی موجب سقوط ۱۹ ماهه خرمشهر شد، ۱۹ ماهی که هنوز آثار مخربش وجود دارد.

سردار صادقی با اشاره به آثار سو و خطرناک فاصله گیری از فرهنگ ایثار و شهادت، اضافه کرد: هر زمانی از دفاع مقدس و فتح خرمشهر فاصله بگیریم، دشمن ضربه‌اش را وارد کرده است.

وی با بیان اینکه نسل امروز نیاز به روشنگری و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی دارد، افزود: فاصله گیری با فرهنگ اسلامی و اعتقادی ما را به شکست نزدیک می‌کند و تمام تلاش دشمن هم در این مسیر است.

تاکید بر تبیین دستاوردها و جذابیت‌های نظام اسلامی و انقلاب

معاون هماهنگ‌کننده سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه با تاکید بر تبیین دستاوردها و جذابیت‌های نظام اسلامی و انقلاب، تصریح کرد: دستاوردها و جذابیت‌های انقلاب اسلامی باید به نسل جوان گفته شود عدم تبیین آنها موجب جایگزینی انحرافات از سوی دشمن می‌شود.

سردار صادقی با بیان اینکه ما در نداشته های خود همیشه موفق عمل کردیم، گفت: هر زمانی با داشته‌هایمان حرف زدیم باختیم و در نداشته هایمان حرکت کردیم و همیشه برنده میدان بودیم.

وی با بیان اینکه موفقیت نظام اسلامی را مرهون خون شهدا هستیم، افزود: دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی به خون پاک شهدا گره خورده است.

بصیرت افزایی و معرفت محوری نیاز جامعه است

بصیرت افزایی و معرفت محوری نیاز مبرم جامعه است

معاون هماهنگ‌کننده سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه، بصیرت افزایی و معرفت محوری را نیاز مبرم جامعه دانست و بیان کرد: نگاه بصیرتی و معرفتی در جامعه باید تقویت شود.
سردار صادقی با بیان اینکه اندیشه، تفکر و راه شهدا در جامعه تکثیر شده است، اضافه کرد: تکثیر تفکر اسلامی موجب حرکت و بیداری اسلامی در جهان شده است.

وی با بیان اینکه موفقیت نظام اسلامی از عبور گردنه‌های سخت به دست آمده است، افزود: اقتدار نظام اسلامی با سختی و عبور از پیچ و خم‌های تاریخی و دشوار کسب شده است.

کد خبر
ارسال نظرات
آخرین اخبار