دبیر قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی کشور؛
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی کشور از ارائه بیش از 200 هزار خدمت در استان چهارمحال و بختیاری به استقبال از کنگره شهدای جامعه عشایری کشور خبرداد.
کد خبر: ۹۴۳۷۵۲۵
|
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸

 به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ محمدمهدی خورشیدوند دبیر قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی کشور  در مراسم اختتامیه رزمایش محرومیت زدایی گروه های جهادی تخصصی دامپزشکی در چهارمحال و بختیاری گفت: طی سه روز گذشته جهادگران در چهارمحال و بختیاری بیش از ۲۰۰ هزار خدمت ارائه داده اند.

وی تصریح کرد: به جهادگران باید افتخار کرد که طی چند روز اخیر با حضور در مناطق محروم اقدام به خدمت رسانی کردند.

خورشیدوند  با بیان اینکه انفجار خدمت طی سه روز گذشته در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری اتفاق افتاد، عنوان کرد: در زمان آغاز طرح محرومیت زدایی دامپزشکی در استان ۱۰ هزار خدمت پیش بینی شده بود اما در این سه روز جهادگران بیش از ۲۰۰ هزار خدمت را انجام دادند.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی کشور ادامه داد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی در حوزه امنیت و سلامت غذایی روز خوبی را تجربه نکرده اند و از این خدمات ارائه شده خوشحال نیستند.

خورشیدوند تصریح کرد: قرارگاه محرومیت زدایی فعالیت‌های جهادی را بر اساس نیاز سنجی های انجام گرفته مشخص و به صورت کلی و منسجم اجرا می‌کند.

وی اعلام کرد: این در حالی است که فعالیت‌ها پیش از این توسط گروه‌های جهادی به صورت محدود و در مناطق مشخص شده توسط گروه‌ها انجام می‌شد.خورشیدوند با بیان اینکه این طرح برای نخستین بار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد، گفت: طرح محرومیت زدایی به صورت استانی، منطقه‌ای و ملی برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات