‍ سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند خبر داد
همدان-سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: مراسم تجلیل و بدرقه از یونس شفیعی کشتی‌گیر آسیایی نهاوندی با حضور فرماندار شهرستان نهاوند انجام شد.
کد خبر: ۹۴۳۸۷۲۰
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲

سلیمان جوانمردی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در نهاوند اظهار کرد: آیین بدرقه و تقدیر از یونس شفیعی کشتی‌گیر وزن ۷۱ کیلو گرم آزاد کار نهاوندی برای حضور در مسابقات آسیایی کشور قرقیزستان با حضور ضرغام احمدوند فرماندار مردمی شهرستان نهاوند، جلالوند معاونت فرمانداری، اعضای دفتر نماینده شهرستان و مسئولین و مربیان کشتی این شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

وی افزود: جوانان دلیر نهاوندی دارای استعدادهای ناب و شایسته بوده که با همه وجود در مسابقات حاضر می‌شوند و جسارت و شجاعت خاصی از خود نشان می‌دهند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند بیان کرد: پنجمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان و آخرین مرحله برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا روزهای ۲۲ تا ۲۹ خردادماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود و شفیعی به این اردو دعوت شده است.

وی افزود: شفیعی پس از کسب عنوان نخست در مسابقات قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان راه یافت و نفر اول وزن ۷۱ کیلوگرم است.

جوانمردی گفت: رقابت‌های کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ خرداد لغایت اول تیرماه در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار می‌شود.

وی در پایان از زحمات علی صفاری و عباس تکلو مربیان پرتلاش و ارزنده نهاوندی و حمایت‌های پدر یونس شفیعی تقدیر و اظهار امیدواری کرد: یونس شفیعی در اولین آوردگاه آسیایی خود پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در خواهد آورد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار