همدان- فرمانده سپاه ناحیه همدان بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر فرزندآوری تاکید دارد،گفت:در پنج سال آینده جمعیت کشور ما یکی از پیرترین کشورهای جهان است وباید در این زمینه پایگاه‌ها اقدامات لازم را داشته باشند.
کد خبر: ۹۴۳۸۸۰۱
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ سیدجواد حسینی در نمایشگاه طرح اسوه که با حضور مسئولین سپاه انصارالحسین(ع)، ناحیه همدان و فرماندهان پایگاه‌ها در پایگاه شهیده سمیه روستای انصارالامام حوزه مقاومت شهیده نسرین افضل برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد فرخنده امام رضا(ع)، اظهار داشت: انسان خوب برنامه‌ای معین در فضای مجازی و حقیقی دارد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر فرزندآوری تاکید دارد، افزود: در پنج سال آینده جمعیت کشور ما یکی از پیرترین کشورهای جهان محسوب می‌شود بنابراین باید در این زمینه پایگاه‌ها اقدامات لازم را داشته باشند.

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: در بحث اقتصادی در تورم جهانی به سر می‌بریم، جنگی که بین روسیه و اوکراین اتفاق افتاد باعث به وجود آمدن این مشکل شده و کشوری همچون انگلیس هم در این تورم جهانی به سر می‌برد.

وی با اشاره به اینکه کل دنیا با یک تورم روبرو شده است، ابراز داشت: ایران از یک طرف در تحریم به سر می‌برد و از سوی دیگر بدهی دولت قبل را پرداخت می‌کند و کار دولت سیزدهم بسیار سخت شده است، بنابراین ما باید به دولت کمک دهیم تا برخی مشکلات حل شود.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه همدان از نمایشگاه و دستاوردهای بسیجیان بازدید کرد و در پایان فرماندهان پایگاه‌ها به ارائه گزارش اقدامات یک ساله خود پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار