کریمی گفت: پروژه راست‌گرد پل شهید صیدی پس از یک دهه توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا تکمیل شد.
کد خبر: ۹۴۴۰۲۱۴
|
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ علیرضا کریمی شهردار اراک پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه تقاطع غیرهم‌سطح شهید صیدی با اشاره به اینکه وعده داده بودیم راستگرد این پل به دست خانواده شهید صیدی به بهره‌برداری برسد، اظهار داشت: حدود پنج ماه قول افتتاح این پروژه داده شد و با همت همه عزیزان، معاونت امور زیربنایی، شهرداری، شورای شهر و غیره امروز مصادف با روز شهادت دکتر شهید چمران این راستگرد به سرانجام می‌رسد و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
 
وی افزود: امیدواریم شاهد این باشیم سایر پروژه‌های در دست اقدام با این سرعت مورد بهره‌برداری قرار گیرد، سال گذشته تقریبا 143 پروژه در شهرداری تعریف شده بود ولی فقط پروژه میدان مقاومت شروع و به بهره‌برداری رسید.
 
شهردار اراک با بیان اینکه ''ممکن است بسیار شنیده باشید شهرداری چه اقداماتی تا به حال انجام داده است؟'' گفت: در دوره شورای ششم و شهرداری جدید پروژه‌ میدان امام‌ حسین(ع) که کمتر از نصف آن انجام شده بود به سرانجام رسید و امیدواریم در موعد مقرر به اتمام برسد.
 
کریمی تصریح کرد: این راست‌گرد حدود 10 سال نیمه تمام به حال خود رها شده بود و امروز شاهد بهره‌برداری آن هستیم همانطور که در سال گذشته و دوره‌های قبل هیچ یک از  پروژه‌های 143 گانه شهرداری به سرانجام نرسید.
 
وی ادامه داد: در آمار دقیق سال 1400 از بین 143 پروژه فقط یک پروژه به بهره‌برداری رسیده است اما شاهد این هستیم شروع این پروژه‌ها با همت همکاران و شورای شهر در حال انجام است و هیچ اختلافی بین شهردار، مجموعه شهرداری و شورای شهر نیست و درتعامل کامل با این مجموعه هستیم البته چه بسا در این میان افرادی دنبال هیاهوی تبلیغاتی و رسانه‌ای هستند و فرصت‌طلبان و منفعت طلبانی که به جهت منافع خود موجبات تضعیف روحیه همکاران ما در شهرداری می‌شوند که امیدوارم روزی زمینه آن را فراهم نکنند که بنده دهان باز کنم و مسائل آنها را بازگو کنم.
 
شهردار اراک بیان کرد: شورا و شهرداری با قوت کار خود را ادامه می‌دهد و با قوت به مردم خدمت می‌کند و در مسیر خدمت به مردم به هیچ وجه تردیدی به دل راه نمی‌دهد،  مسیر خدمت‌گذاری باز است انسداد و بن بست فقط مربوط به منفعت طلبان، فرصت طلبان  است.
 
کریمی خاطرنشان کرد: همانطور که قول داده شد پروژه‌ها به صورت مردمی افتتاح شود امروز هم شاهد تحقق این امر هستیم و مردمی افتتاح می‌شود که این نشان از رویکرد مردمی شهرداری و شورای شهر دارد و امیدواریم بر سر عهد خود تا انتها بمانیم.
انتهای پیام/ 
ارسال نظرات
آخرین اخبار