ساری-فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه وقف می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات و نارسایی‌ها در جامعه باشد، افزود: اوقاف در کنار مردم و با کمک مردم می‌تواند نیات موقوفات را احیا و زنده کند.
کد خبر: ۹۴۴۰۳۲۷
|
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵

وقف می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات در جامعه باشد

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا در جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه اوقاف یک نهاد انقلابی به‌شمار می‌رود که باید در مسیر محرومیت‌زدایی قدم بردارد، اظهار داشت: اوقاف با توجه به اینکه اموال و املاک واقفان خیراندیش را در اختیار دارد و از آن امانتداری می‌کند در کنار اجرای امینانه باید به فکر محرومان هم باشد.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه وقف می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات و نارسایی‌ها در جامعه باشد، افزود: اوقاف در کنار مردم و با کمک مردم می‌تواند نیات موقوفات را احیا و زنده کند.

مسلمی به تبلیغات مسموم دشمن در حوزه‌های فرهنگی، مذهبی و سیاسی کشور اشاره کرد و ادامه داد: فضا‌های فرهنگی و معنوی بقاع متبرکه ظرفیت مهمی برای روشنگری هستند و باید از این ظرفیت برای خنثی‌سازی برنامه‌های دشمن بهره‌گیری کرد.

وی بیان کرد: آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه بزرگترین مجموعه‌های فرهنگی در مازندران به‌شمار می‌روند و در این اماکن باید چهره به چهره کار فرهنگی کرد./دفاع پرس

ارسال نظرات
آخرین اخبار