سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: بعنوان نماینده وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان البرز، فرایند ساماندهی زیرساختی رسانه های استان البرز را پیگیری می کنیم.
کد خبر: ۹۴۴۰۳۵۳
|
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سعید جابری انصاری،سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان در بحث مدیریت فضای مجازی استان البرز گفت: فرایند ساماندهی زیرساختی رسانه های استان از مدت ها قبل آغاز شده است، بعنوان نماینده وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان البرز با جدیت این موضوع را پیگیری و دنبال می نماییم.

جابری انصاری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی مکرراً در بیانات خود ضرورت مدیریت فضای مجازی را مورد تاکید قرار داده اند، اظهار داشت: ترویج گفتمان جهاد تبیین نقش رسانه ها را در جنگ نرم دشمنان نظام جمهوری اسلامی متذکر می شود موضوع مهمی که متولیان حوزه فرهنگ و رسانه می بایست فصل الخطاب عملکرد خود را در فعالیت های حوزه اطلاع رسانی و رسانه ای مورد توجه جدی قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه این موضوع دغدغه ریاست محترم شورای فرهنگ عمومی استان و استاندار محترم نیز می باشد که شخصا این مهم را بعنوان اولویت اصلی شورای فرهنگ عمومی استان مطرح نموده ام، گفت: از بدو ورود به استان البرز فرایند ساماندهی زیرساختی رسانه های این استان بعنوان یکی از استان هایی که با آمار بالای ثبت رسانه در سازمان مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناخته شده است؛ آغاز گردیده است.
جابری انصاری گفت: طرح مدیریت فضای مجازی این استان در شورای اطلاع رسانی البرز مطرح شده است و ساز و کارهای اجرای آن نیز شهرستان به شهرستان در دستور کار قرار گرفته و بزودی به ادارات مرتبط ابلاغ خواهد شد.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تاکید کرد: تدوین بانک اطلاعاتی برای کلیه فعالان رسانه ای استان البرز آغاز شده است و خبرنگاران می توانند با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دریافت فرم ثبت مشخصات خود (اینجا کلیک کنید) اقدامات اولیه را نسبت تدوین و تکمیل این بانک اطلاعاتی که مرجع معرفی آنها به دستگاه های اداری و اجرایی استان خواهد بود، انجام دهند.
انتهای پیام/ ر
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار