ساری-سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه پیامی صادر کرد.
کد خبر: ۹۴۴۰۶۰۰
|
۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱

دستگاه قضا در راستای اجرای عدالت نور امید را در دل‌های مردم روشن نگه داشته است

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نقش آفرینی دستگاه قضایی کشور در تامین امنیت پایدار با اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در جهت حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی و تلاش برای خشکاندن ریشه فساد و ناهنجاری و جرائم مختلف در راستای برقراری عدالت در جامعه، کم نظیر است.

قوه قضائیه به عنوان یک رکن اساسی در نظام جمهور‌ی اسلامی و به فرموده رهبر معظم انقلاب نبض دستگاه اداری و وضعیت عمومی کشور با سلامت و استحکام قدرت و قاطعیت همراه بوده است که این امر نه تنها موجب سلامت همه دستگاه‌های قانونگذار و مجری در نظام اسلامی می‌گردد، بلکه پرچم دار گسترش عدالت و امنیت در جامعه و موجبات پیشرفت مادی و معنوی کشور را هم ممکن می‌سازد.

بی شک هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاش مجاهدانه و مخلصانه قشری خدوم به انقلاب و نظام اسلامی است که نمی‌گذارند نور امید به آینده روشن در دل‌های مردم که به دستگاه عظیم عدالت اسلامی اطمینان و اعتماد دارند خاموش شود و در اجرای نظارت برای تأمین عدالت و امنیت و همچنین پیشگیری از جرم، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد نکرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهید مظلوم دکتر آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به کلیه مجاهدان متعهد و خدوم مجموعه دستگاه قضاء استان تهنیت عرض نموده و از خداوند قادر متعال نصرت الهی و تداوم اقدام انقلابی و کارجهادی برای احیا، حفظ و صیانت از حقوق عامه جامعه، تحت زعامت، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مد ظله العالی) در عرصه‌های مختلف را خواستارم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار