شاهرود_شهردار شاهرود با اشاره به اینکه مطالعه کمک می‌کند به افراد، که خلاق‌تر باشند و تخیل موجب سطح بالاتری از تفکر در جامعه می‌شود، گفت:جهان هر شخص به وسعت تفکر اوست.
کد خبر: ۹۴۴۱۶۰۹
|
۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶

ترویج کتابخوانی ابزاری موثر در ارتقای توسعه فرهنگی/جهان هر شخص به وسعت تفکر اوستبه گزارش خبرگزاری بسیج، محسن احمدی در آئیین اهدای مجموعه کتاب‌های نویسندگان شاهرودی به کتابخانه رو باز پارک شهدای محراب که با حضور مسئولان شهری، نویسندگان و هنرمندان شاهرودی برگزار شد، با بیان اینکه مطالعه، تفکر و خواندن کتاب فعالیت باارزشی است که موجب پیشرفت جامعه در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و ... می‌شود، افزود:کتاب منبع با ارزشی از اطلاعات غنی بوده و خواندن کتاب موجب افزایش دانش و اطلاعات خواهد شد.
او ضمن بیان این مطلب که توجه به مقوله فرهنگ و حمایت مجموعه شهری از فرهنگ کتاب و کتابخوانی در ارتقای تقویت و باور هنرمندان بسیار موثر و انگیزه بخش بوده است، اظهار کرد: رویکرد مدیریت شهری در ساخت و نصب المان‌های شهری با موضوعات محتوایی بوده چرا که شاهرود شهری با تفکر فرهنگی، هنری و عرفانی است.
شایان ذکر است: در این مراسم نویسندگان شاهرودی از خدمات ارزنده مهندس محسن احمدی در راستای تقویت فرهنگ مطالعه تقدیر و تشکر کردند.

ارسال نظرات