اجرای جلسات بازخوانی وافشای حقوق بشر آمریکایی ویژه فرماندهان پایگاه های مقاومت حوزه حضرت معصومه(س)تنگستان
کد خبر: ۹۴۴۱۷۷۹
|
۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان ،به مناسبت هفته بازخوانی وافشای حقوق بشر آمریکایی جلسات تشریح این هفته ویژه پایگاههای مقاومت مجری برنامه های این هفته در حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت معصومه (س)تنگستان برگزار شد.

فاطمه قاسمی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت معصومه (س) ضمن اشاره به برنامه های این هفته گفت:آمریکا وحامیان آن با ایجاد تفرقه در نظامات سیاسی وقومی دیگر کشورها با قصد نفوذ باعث برهم زدن و ایجاد جنگ بین آنها می‌شوند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت معصومه (س) با بیان این مطلب تأکید بر مهم جلوه دادن برنامه های این هفته در شناسایی آمریکا به آحاد جامعه افزود:آمریکا با پرورش گروههای خودشیفته تروریستی در نقاط مختلف جهان با قصد برهم زدن نظامات سیاسی وقومی دیگر کشورهاوفروش سلاح های تولیدی خود جاپای نفوذ برای خود پیداکرده ونیات شوم خود را به اجرا درمی آورند.

وی در پایان با اشاره به این موضوع که امروز مدعی‌ ترین حکومت در حقوق بشر خود آمریکاست، افزود: مضحک‌ است که آمریکا بیشتر کشورهای آزادیخواه و ملت‌های آزادیخواه دنیا را به جرم حقوق بشر در مجامع بین‌المللی محکوم می‌کند.ودیگر کشورها نیز آن را قبول میکنند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار