امام جمعه قصرشیرین با اشاره به اینکه کانون خانواده یکی از اصل های مهم در شکل گیری جامعه اسلامی است، گفت: دشمن با شناسایی این مساله، به دنبال سست کردن بنیان خانواده‌ها است.
کد خبر: ۹۴۴۲۰۷۴
|
۱۰ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حجت الاسلام صادق صالحی خطیب نماز جمعه قصرشیرین ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه قصرشیرین اظهار کرد: ترورهای ناجوانمردانه آمریکا از اول انقلاب تا امروز بیانگر حقوق بشر آمریکایی است که استکبار جهانی از آن دم می‌زد.

وی با اشاره به ضرورت ورود به جهاد تبیین به ویژه در خصوص نقض حقوق بشر توسط آمریکا، افزود: هفته حقوق بشر آمریکایی بهترین زمان برای تبیین جنایات استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی است که ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه‌ای از آن است.

امام جمعه قصرشیرین با اشاره به خبر بازگشایی مرز خسروی در اربعین سال جاری، تصریح کرد: اربعین و بازگشایی مرز خسروی ظرفیتی است که از نظر فرهنگی و زیرساختی باید مورد توجه قرار گرفته و در راستای افزایش معرفت دینی زائران حسینی در شهرستان قصرشیرین تلاش شود.

وی ادامه داد: بعد معرفتی و وحدت آفرین اربعین است که این اجتماع را بزرگترین اجتماع بشری ساخته است.

حجت الاسلام صالحی با تبریک اول ذیحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) خاطرنشان کرد: خانواده به واسطه اینکه به عنوان نخستین کانون شکل دهنده شخصیت افراد در جامعه تأثیر گذار است باید مدیریت شود.

وی با بیان اینکه از کانون خانواده یکی از اهداف دشمن است، گفت: امروز که استکبار جهانی با روش‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به ملت عزیز ایران است، کانون‌های گرم خانواده‌ها را هدف قرار داده و به دنبال سست کردن بنیان خانواده است که باید برای حفظ این کانون تأثیرگذار تلاش شود.

ارسال نظرات