خبرهای داغ:
مدیرکل بنیاد استان قزوین گفت: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی حریم با موضوع عفاف و حجاب در استان قزوین مشخص شدند.
کد خبر: ۹۴۴۲۲۳۲
|
۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴

قزوین_غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جمع خبرنگاران بیان کرد: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی حریم با موضوع عفاف و حجاب در استان قزوین به قید قرعه‌کشی در استان قزوین مشخص شدند.

 

وی افزود: معراج خطیبی و جواد شاهرودی از گلستان، مریم نجفی، حلیمه علی صوفی و امیرحسین معینی از سیستان و بلوچستان، سکینه بهداروندی و رحیم نوروزی از خوزستان، امیرمحمد براتی، امین زمانی و زهرا کهنسال از فارس، امین غفوری و پرنیان نصرالهی از تهران، محمدحسین رجبی هامانه از یزد، نرگس روزبهان از اصفهان، طاهره یزدی، پریسا محمدحسنی، زهرا دانشور و سمیرا محمدیاری از قزوین، حسین کشفی از بوشهر و مونس ملائی از کرمان از برگزیدگان این مسابقه هستند.

 

این مسئول گفت: سوالات این مسابقه از کتاب برایم حجاب را ثابت کن به نویسندگی حسین عظیما طراحی شده که به برگزیدگان، جوایزی ارزنده اهدا شد.

 

وی افزود: آشنایی با اهمیت رعایت عفاف و حجاب، تبیین چرایی داشتن عفاف و حجاب، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از مهمترین اهداف این مسابقه است.

 

حقایق‌پور عنوان کرد: این مسابقه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، سپاه پاسداران، ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر، بنیاد عفاف و حجاب، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، نهاد کتابخانه‌های عمومی و آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد که از زحمات مسئولان این دستگاه‌ها قدردانی می‌کنیم.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها