فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: عملیات دستاوردهای زیادی برای ما داشت و توانستیم شقی ترین دشمنان خود را در این نقطه از پای در بیاوریم.
کد خبر: ۹۴۴۷۵۷۳
|
۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی امروز چهارشنبه در آئین گرامیداشت عملیات مرصاد که در محل یادمان شهدای مرصاد برگزار شد، اظهار داشت: دفاع مقدس طوفان سنگینی بود که دشمن را زمین کرد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه افرود: در این عملیات حمله گسترده نفاق با حمایت دنیای استکبار با هوشیاری امام راحل، ایثار رزمندگان و پشتیبانی مردم به شکست منافقین ختم شد.

وی خاطر نشان کرد: اگر شجاعت رزمندگان و حضور گسترده مردم نبود ما با چالش های زیادی مواجه می شدیم اما به حمد خدا این عملیات دستاوردهای زیادی برای ما داشت و توانستیم شقی ترین دشمنان خود را در این نقطه از پای در بیاوریم.

سردار ریحانی گفت: بدون تردید نقش رهبری های حضرت امام و ولی فقیه در همه چالش ها در حوادث این ملت را به ساحل نجات خواهد رساند.

وی ادامه داد: انسجام و اتحاد مردم در این عملیات مثال زدنی است و مردم این مزدوران را خائن به کشور می دانستند و همه برای مقابله با آنها به میدان آمدند.

سردار ریحانی بیان داشت: حضور مردم سد منافقین و دشمنان را در این منطقه شکست داد، اینها تجربه هایی است که باید هر زمان با هم متحد باشیم و بر اساس اصول و ارزش‌های دینی، ولایتمداری و راه شهدا بمانیم همانطور که تا کنون نشان دادیم که بر این اصول استوار بوده و هستیم.

وی گفت: ما ملت سربلند، پیروز و در همه بسترها با آهنگ حرکت پر شتابی به جلو خواهیم رفت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار