مسئول بسیج سازندگی از آمادگی گسترده گروه های جهادی واکنش سریع بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برای خدمت رسانی به سیل زدگان منطقه امام زاده داوود (ع) خبر داد.
کد خبر: ۹۴۴۷۶۶۱
|
۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، در پی وقوع سیل در منطقه امام زاده داوود(ع) و از دست دادن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان و سردار محمد زهرایی، مسئول بسیج سازندگی ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز جانباختگان سیل مذکور از آمادگی گسترده گروه های جهادی واکنش سریع بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برای خدمت رسانی به مردم شریف این منطقه خبر داد.

وی افزود: در مرحله اول گروه های جهادی تخصصی با تجربه درخشان خدمت رسانی در سیل و زلزله در حوزه های امداد و نجات، پزشکی، عمرانی و خدمت رسانی در دستور کار است و باقی گروه های جهادی هم در مراحل بعد اعزام خواهند شد. 

آمادگی اعزام گروه جهادی تخصصی برای کمک به سیل زدگان منطقه امام زاده داوود (ع)

سردار زهرایی با اشاره به لزوم هماهنگی استانداری تهران بزرگ برای حضور جهادگران گفت: به محض انجام اقدامات و هماهنگی لازم توسط وزارت کشور و استانداری؛ این جهادگران در کمترین زمان ممکن اقدامات خدمت رسانی خود را شروع خواهند کرد. 

مسئول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به این که حین و بعد از وقوع حوادث غیرمترقبه اخیر در کشورمان گروه های جهادی واکنش سریع و تخصصی تشکیل و آموزش دیده اند هم اکنون این گروه ها آمادگی خدمت رسانی به سیل زدگان عزیز این منطقه را دارند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار