خبرهای داغ:
حجت الاسلام والمسلمین ایمانی گفت: دشمن در اتاق فکرش دنبال این است که راه امام حسین را در جامعه نابود کند و اما نمی داند در مکتب حاج قاسم یاد گرفتیم که ما ملت شهادتیم ما ملت امام حسینیم
کد خبر: ۹۴۴۷۹۳۰
|
۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵

دشمن در اتاق فکرش دنبال این است که راه امام حسین(ع) را در جامعه نابود کند/ راه و منش سید الشهدا، امروزه الگویی برای مبارزات ملت‌های آزاده جهان شده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ایمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا در مراسم “ سلام بر محرم “ هیئت رزمندگان اسلام گرگان گفت: اهداف امام و راه امام حسین را در جامعه خود دنبال کنیم و در جامعه پیاده کنیم یعنی راه امام حسین را ادامه دهیم.

وی افزود: دشمن در اتاق فکرش دنبال این است که راه امام حسین را در جامعه نابود کند و اما نمی داند در مکتب حاج قاسم یاد گرفتیم که ما ملت شهادتیم ما ملت امام حسینیم.

ایمانی بیان داشت: همانا با شهادت سیدالشهدا حرارتی دربین قلوب مومنین خدا ایجاد می کند که هیچ گاه خاموش نخواهد شد کم می شود ولی هیچ گاه خاموش نخواهدشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا اظهار داشت: دانشگاه و مکتب امام حسین(ع) به وسعت تاریخ است که برای همه جهانیان درس های زیادی آموخته، که در هیچ دانشگاه و مدرسه‌ای تدریس نشده است و از این رو راه و منش سید الشهدا، امروزه الگویی برای مبارزات ملت‌های آزاده جهان شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار