زنجان-مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از آغاز اعطای وام ۲۰۰ میلیونی تسهیلات مسکن روستایی خبر داد و گفت: تسهیلات مسکن روستایی ۲ برابر شد.
کد خبر: ۹۴۴۸۰۳۹
|
۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛رضا خواجه ای در جمع خبرنگاران گفت : تسهیلات نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی در روستاها ، سرانجام به دستور رئیس جمهور و با مساعدت سازمان برنامه و بودجه افزایش یافت.

 

آغاز اعطای وام 200میلیونی تسهیلات مسکن روستایی در زنجان/تسهیلات مسکن روستایی دوبرابر شد

 

وی ادامه داد : رییس‌جمهور در نامه خود به رییس سازمان برنامه و بودجه خواستار مساعدت لازم در این زمینه شد و سازمان برنامه و بودجه نیز در این راستا با وجود عزم جدی دولت برای جلوگیری از هرگونه فشار بودجه‌ای تورم‌زا، موافقت خود در این زمینه را اعلام کرد.

 

 

 

وی  یادآور شد: برهمین اساس، از امروز هشتم‌ مرداد ماه جاری و با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به تمامی بانک‌های عامل در این زمینه، سقف تسهیلات نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی از ۱۰۰ به ۲۰۰میلیون تومان آغاز و فرآیند دریافت آن در استان برای متقاضیان آغاز می‌شود.

 

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد: دولت با وجود مشکلات عدیده اقتصادی و در شرایطی که بار مالی سنگین پرداخت یارانه های نقدی را به دوش می کشد، با هدف رونق بخشیدن به ساخت و ساز مسکن مقاوم در روستاها در برابر حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله، نوسازی بافت فرسوده روستایی و ارتقاء سطح کیفی زندگی روستاییان تصمیم گرفت، سقف تسهیلات ساخت مسکن در مناطق روستایی را از 100 میلیون تومان به 200 میلیون تومان افزایش دهد.

 

 

 

خواجه ای خاطر نشان کرد: سود وام قرض الحسنه ۲۰۰ میلیون تومانی ۵ درصد و ضمانت آن سفته زنجیره ای ۳ نفره است و روستاییان عزیز که متقاضی دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی هستند، از امروز می توانند  به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مستقر در شهرستان ها مراجعه کنند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار