فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل گفت: مردم در برهه های حساس هوشیاری خود را نسبت به نفوذ دشمنان بیشتر کنند تا اجازه میدان داری و سوء استفاده را به این افراد ندهند.
کد خبر: ۹۴۴۸۴۶۵
|
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل در یادواره شهدای گرمی که با محوریت سردار شهید حسنعلی جعفر پور برگزار شد، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در این برهه بسیار بالا است به گونه ای که رهبر معظم فرزانه انقلاب، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و جنگ تحمیلی را کمتر از شهادت نمی‌دانند.

وی ادامه داد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کم‌ترین کاری است که در قبال شهدا می‌توان انجام داد که نیاز است در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی و لازم مبنای کار قرار داده شود تا بتوانیم در این راستا به تمامی اهداف خود در ارتباط با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دست یابیم.

سردار محمدی اصل با بیان اینکه دشمن درصدد است این انگاره ذهنی را در افکار عمومی جا بیندازد، گفت: امروز دشمن تمام توانش بر علیه ملت ایران و مسلمانان به کار گرفته است تا مردم را از دین، مذهب و آرامان های انقلاب اسلامی جدا کند و با دروغ پردازی در شبکه های سرمایه داری ماهواره ای و فضای مجازی به دنبال جنگ ادراکی و شناختی است.

وی افزود: دشمن شکت خورده می داند که توان مقابله با ملت ولایی، عاشورایی، حسینی و انقلابی ایران را ندارد و امروز میبینم با به پا خواستن دهه نودی‌ها و اجتماع عظیم مردمی در سرود سلام فرمانده موجب نقش بر آب شدن امپراتوری رسانه‌ای دشمن شد.

سردار محمدی اصل در خصوص مقابله با دشمنان تاکید داشت: باید مردم عزیز کشورمان خصوصا در برهه های حساس هوشیاری خود را نسبت به نفوذ دشمنان بیشتر کنند تا اجازه میدان داری و سوء استفاده را به این افراد ندهند و باید با جهاد تبیین، مسیر شهدا، ماهیت انقلاب و دفاع مقدس و اهداف و آرمان های انقلاب را بیان کنیم.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار