همزمان با ماه محرم به همت کارگروه فرهنگی پایگاه ها و مسجد محله اسلامی آل یاسین (ع) سرخه پروفایل بچه های حسینی تهیه و منتشر شد.
کد خبر: ۹۴۴۸۴۶۸
|
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه به مناسبت فرارسیدن ماه خون و قیام فعالیت فعالان در فضای مجازی و برنامه های دیگری به همت بسیجیان و فعالان حلقات پایگاه مقاومت حضرت معصومه (س) در محله اسلامی آل یاسین (ع) اجرا شد.

فاطمه اسیری فرمانده پایگاه مقاومت حضرت معصومه (س) در خصوص برنامه های اجرایی در این پایگاه مقاومت در گفتگو به خبرنگار ما اظهار کرد: همزمان با ماه محرم مراسم روضه خوانی و سخنرانی هر روز صبح در این پایگاه برگزار می شود.

او افزود: در دومین روز از ماه محرم محفل سخنرانی و روضه خوانی با سخنرانی فضه اسلامی با موضوع معرفت، اخلاص، مودت به اهل بیت (ع) از طلاب حوزوی با روضه خوانی طلبه فاطمه السادات سیادت با استقبال بسیجیان و نمازگزاران برپا شد.

فرمانده پایگاه مقاومت حضرت معصومه (س) در ادامه اضافه کرد: گروه جهادی شهید محمد تقی پیوندی نیز با هدف خدمت به اهل بیت (ع) در پایگاه حضور یافته و از حاضرین در مجلس پذیرایی کردند.

اسیری بیان داشت: در طی یک اقدام خلاقانه و جذاب پروفایل بچه‌های حسینی این محله به همت گروه فرهنگی پایگاه و مسجد جمعه تهیه شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار