خبرهای داغ:
رئیس پلیس راهوراستان قزوین از در نظرگرفتن تمهیدات ترافیکی در ایام پایانی دهه اول محرم در محل های تردد هیئت های مذهبی و برگزاری مراسمات عزاداری خبر داد.  
کد خبر: ۹۴۴۹۲۸۷
|
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲

قزوین_سرهنگ مهرداد حسن پور در گفتگو با خبرنگار بسیج، با تسلیت ماه محرم و شهادت سید و سالارشهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) اظهارداشت: باتوجه به پراکندگی مکان های برگزاری مراسمات عزاداری در شب های پایانی دهه اول محرم امسال درسطح شهر، تمهیدات ترافیکی ویژه برای کلیه مساجد،تکایا و امامزاده ها اندیشیده شده، در این ایام همکاران بنده در قالب تیم های خودرویی و پیاده امنیت ترافیکی مراسمات عزاداری را تامین خواهند کرد. 

وی ضمن درخواست از مسئولان هیئات برای همکاری با پلیس، افزود: ايستگاه‌هاي صلواتي، بایستی به‌ گونه‌اي برپا شود که مشكلات ترافيكي و ایمنی براي عابرين و تردد وسايل نقليه فراهم نشود. 

سرهنگ حسن پور گفت: بحمدالله همکاری و همدلي بين پليس و مسئولان هیئت های مذهبی وجود دارد و در جلسات متعدد هماهنگی های لازم صورت گرفته تا عزاداران حسینی بدون مشکل به عزاداری بپردازند. 

این مسئول انتظامی تصریح کرد: تردد کامیون ها در معابر منتهی به برگزاری مراسمات از ساعت ۲۰ الی یک بامداد ممنوع می باشد و به عزاداران شريف توصیه می شود با توجه به اينكه اغلب عزاداران عزيز ملبس به لباس تيره مي‌باشند، هنگام عبور در سطح سواره رو و عبور از عرض خیابان با احتیاط حرکت نموده و مراقب تردد وسایل نقلیه باشند . 

رئیس پلیس راهور قزوین با تشریح محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی این ایام تصریح کرد: روز پنجشنبه ۱۳ مرداد ماه کل خیابان باغ دبیر تا میدان تهران قدیم و از میدان تهران قدیم به سمت چهار راه شهدا مسیر رفت و برگشت،روز جمعه ۱۴ مرداد از تقاطع بانک ملی در میدان آزادی به سمت سه راهی خیام و از پل طالقانی به سمت سه راهی خیام،پل طالقانی به سمت باغ دبیر و از چهار راه شهدا تا میدان آزادی از ساعت ۲۰ تا پایان مراسم عزاداری مسدود می باشد. 

وی همچنین افزود:روز شنبه مورخ ۱۵ مرداد ماه از ساعت ۲۰ خیابان نادری به سمت میدان ازادی و تقاطع شهربانی و همچنین از سه راهی اسد آبادی به سمت خیابان انصاری و از چهار راه بازار به سمت مولوی و چهار راه انصاری مسدود می باشد.  

سرهنگ حسن پور در پایان با اشاره به اینکه در شب و روز عاشورا کلیه مسیر های منتهی به امام زاده حسین از خیابان نادری تا تقاطع شهربانی،تقاطع بازار به سمت خیابان انصاری و نهایتا تقاطع شهربانی، تقاطع شهربانی به سمت سلامگاه، خیابان منتظری به سمت سلامگاه و تقاطع ایرانگاز به سمت سلامگاه مسدود است اظهار داشت: تمام تلاش خود را در اين ايام به كارمي گيريم تا بتوانيم به نحو مطلوب امنيت اين عزاداري ها را تامين و تداوم دهنده راه سرور وسالار شهيدان باشيم.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار