شاهرود_ دانشگاه قرآن و حدیث از بین علاقمندان به تحصیلات دانشگاهی به شیوه آموزش الکترونیکی (مجازی) برای سال تحصیلی ۱۴۰۱در مقطع کارشناسی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.
کد خبر: ۹۴۴۹۳۸۸
|
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۹

آغاز ثبت نام دردانشگاه قران و حدیث در سال ۱۴۰۱محمد ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار بسیج از ثبت نام دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث خبر داد.
مسئول نمایندگی دانشگاه قرآن و حدیث استان سمنان افزود: دانشگاه قرآن و حدیث از بین خواهران و برادران علاقمند به تحصیلات دانشگاهی در رشته‌های علوم قرآن و حدیث و گرایش‌های آن، روانشناسی، فقه و حقوق اسلامی برای ورودی مهر ۱۴۰۱و به شیوه آموزش الکترونیکی (مجازی) دانشجو می‌پذیرد.
او خاطر نشان کرد: شرایط جذب دانشجو در این دوره ثبت نام براساس سوابق تحصیلی است و در پایان تحصیلات، مدرک رسمی کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به فارغ‌التحصیلان اعطا خواهد شد، ارائه تسهیلات و تخفیفات مالی و اعطاء وام از دیگر ویژگی‌های مناسب تحصیل در دانشگاه می‌باشد. تحصیل در این شیوه کاملاً به صورت غیر حضوری و از طریق شبکه اینترنت است؛ لذا متقاضیان می‌توانند بدون محدودیت زمان و مکان از محتوای دروس بهره‌مند شوند.
ابراهیمی گفت: زمان ثبت نام تا مورخه چهارشنبه ۱۸ مرداد می‌باشد و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش کشور نسبت به دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام اقدام نمایند.
او افزود: علاقمندان جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر می‌توانند به نشانی سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث (شماره تماس ۰۲۱۵۱۲۹۰) و یا به موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود (شماره تماس ۰۹۱۲۶۷۳۳۱۴۲) مراجعه و یا تماس حاصل نمایند.
مسئول نمایندگی دانشگاه قرآن و حدیث در استان سمنان گفت: دانشگاه قرآن و حدیث در هراستان یک نمایندگی دارد که موسسه فرهنگی قرآن و عترت بین الحرمین شاهرود نمایندگی دانشگاه قرآن و حدیث در استان سمنان می‌باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار