حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
وحیدی گفت: پس از ارزیابی نهایی خسارت‌های ناشی از حوادث سیل اخیر در کشور نسبت به پرداخت تسهیلات و کمک‌های بلاعوض برای جبران بخشی از این خسارت‌ها اقدام می‌شود.
کد خبر: ۹۴۴۹۶۵۱
|
۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛  وزیر کشور برای بررسی میزان خسارت ناشی از سیل هفته گذشته در چهارمحال و بختیاری از طریق فرودگاه شهرکرد امروز شنبه وارد استان شد.

احمد وحیدی پس از ورود به شهرکرد از طریق راه زمینی از روستای بارده و از طریق بالگرد از مناطق دیگر سیل زده استان دیدن خواهد کرد.

وزیر کشور همچنین در نشست ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری شرکت می‌کند.

این سومین مقام مسئول دولت سیزدهم است که پس از سیلاب هفته گذشته از چهارمحال و بختیاری دیدن می‌کند.

احمد وحیدی در بدو ورود به شهرکرد در فرودگاه این شهر گفت: در استان‌هایی مانند فارس، کهگیلویه و بویراحمد و یزد که خسارت‌های بیشتری دیده‌اند حضور میدانی پیدا کردم.

وی افزود: هم‌اکنون با سفر به چهارمحال و بختیاری و حضور میدانی، میزان خسارت‌های ناشی از سیل اخیر بررسی و نسبت به جبران آن برنامه‌ریزی می‌شود.

وحیدی گفت: پس از ارزیابی نهایی خسارت‌های ناشی از حوادث سیل اخیر در کشور نسبت به پرداخت تسهیلات و کمک‌های بلاعوض برای جبران بخشی از این خسارت‌ها اقدام می‌شود.

گفتنی است؛ در روزهای گذشته بارش باران و سیلاب تابستانی، شهرستان های مختلف استان چهارمحال و بختیاری  را تحت تإثیر قرار داد و مشکلاتی برای مردم بوجود آورد که با ورود گروه های جهادی و امدادی تلاش شده نیازهای اولیه آسیب دیدگان از سیل رفع شود ولی جبران خسارات سنگین وارده نیازمند مصوبات ملی و نظر هیئت دولت است.

ارسال نظرات