ساری-همسر شهید مدافع حرم شهید کابلی با بیان اینکه حاج رحیم بالاخره مزد اخلاصش را گرفت، افزود: شهید کابلی در طول سال روزه داشت و در روز مبعث با دهان روزه به شهادت رسید.
کد خبر: ۹۴۴۹۶۷۳
|
۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،صفیه اصلانی کتولی همسر سردار شهید مدافع حرم رحیم کابلی در مراسم وداع عاشورایی با پیکر مطهر شهیدان حاج رحیم کابلی،مصطفی تاش‌موسی و محمد امین کریمیان که شامگاه جمعه هشتم محرم در بوستان ولایت ساری با حضور سردار قاآنی فرمانده نیروی سپاه قدس برگزار شد،ضمن  تسلیت ایام عزای سیدالشهدا (ع) گفت:  با شنیدن خبر شهادت همسرم، سجده شکر به جا آوردم.

اصلانی با بیان اینکه حاج رحیم بالاخره مزد اخلاصش را از حضرت سیدالشهداء (ع) و حضرت زینب (س) گرفت، افزود:  شهید کابلی در طول سال روزه داشت و در روز مبعث با دهان روزه به شهادت رسید.

همسر شهید مدافع حرم کابلی در ادامه به وصیت شهید کابلی هم اشاره و اضافه کرد:  رعایت حجاب، اقامه نماز و ولایتمداری از توصیه های اکید این شهید بود.

زهرا کابلی فرزند شهید مدافع حرم رحیم کابلی هم در این مراسم با اشاره به اینکه  خبر بازگشت پدرش بعد از شش سال در شب سوم محرم شب مصادف با شب حضرت رقیه (س) بود به ما داده شد، گفت: بعد از این همه سال روضه‌خوانی برای حضرت حضرت رقیه (س)، یک ذره خیلی کوچک  آن طفل سه ساله را درک کنم؛ هر چند جایگاه ایشان خیلی بالا‌تر و دردشان خیلی بیشتر از درد ما بود.

فرزنشد شهید کابلی با بیان این پدرش هیچ وقت از فیض شهادت ناامید نبود،خاطرنشان کرد:  پدرم به  همه سفارش کرد که در گفتار و عمل پشتیبان ولایت فقیه و دشمن شناسی داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار