خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
وزیر کشور گفت: مرزهای شلمچه، چذابه، مهران، خسروی و دو مرز تمرچین در آذربایجان غربی و باشماخ در کردستان برای تردد زائران حسینی در ایام اربعین پیش بینی شده است.
کد خبر: ۹۴۵۰۱۶۵
|
۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج، احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی خوبی برای فراهم کردن زیر ساخت‌های لازم از جمله تامین آب و برق، استقرار مواکب، سایه‌بان، و مه‌پاش‌ها و پیش بینی دروازه‌های خروجی و ایجاد بیمارستان انجام شده است.

وی افزود: هماهنگی‌های مرزی با طرف عراقی صورت گرفته و تمامی اقدامات برای خدمات رسانی به زائران حسینی در حال انجام است.

وزیر کشور گفت: طرف عراقی از ۲۰ محرم برای پذیرش زائران اربعین اعلام آمادگی کرده که باتوجه به بهره زمانی طولانی که تا اربعین وجود دارد از زائران تقاضا داریم سفر خود را به تعویق نیندازند.

وی ادامه داد: مرزهای شلمچه، چذابه، مهران، خسروی و دو مرز تمرچین در آذربایجان غربی و باشماخ در کردستان برای تردد زائران حسینی در ایام اربعین پیش‌بینی شده است.

احمد وحیدی تصریح کرد: هنوز برای عبور خودروهای شخصی با طرف عراقی هماهنگی صورت نگرفته و در صورت اتخاذ تصمیمات جدیدی در این رابطه، اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار