حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دوره تکمیلی بسیجیان به همت گردان113 امام حسین(علیه السلام) با حضور اساتید ومربیان برجسته در محل این گردان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۰۳۶۱
|
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی و تبلیغات لشکر 14 امام حسین(علیه السلام)، دوره تکمیلی بسیجیان به همت گردان113 امام حسین(علیه السلام) با حضور اساتید ومربیان برجسته در محل این گردان برگزار شد.

فرمانده گردان113 امام حسین(علیه السلام) گفت: دوره تکمیلی بسیجیان با انواع آموزشهای عقیدتی،سیاسی، نظامی ازقبیل اموزش سلاح، تاکتیک،تخریب و... با حضور بسیجیان داوطلب در محل گردان113 امام حسین(علیه السلام)برگزار شد.

این فرمانده در ادامه گفت: این گردان تلاش دارد تا این دوره با کیفیت بالا وبهتری از نظر کیفی برگزار کند کرد و امید است انشالله به یاری خداوند متعال با اموزش های متنوع و متداول در این دوره نیروی کارامدتر و ورزیده تری بتوانیم آموزش دهیم، وجا دارد از همه برادران و رزمندگان وهمچنین مربیان واساتید کمال تقدیر و تشکر را بابت برگزاری و همکاری در خصوص برگزاری دوره را داشته باشم، ان شاءالله که بتوانیم در این راه گامهای بلندتر وبیشتری را داشته باشیم.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها