بیانیه فرماندهی و پرسنل سپاه بویین میاندشت در پی اهانت یکی از سران فتنه به شهدای مدافع حرم و شهید همدانی
پرسنل ناحیه مقاومت بسیج بویین میاندشت در طی بیانیه ای هتک حرمت و اهانت یکی از سران فتنه به شهید همدانی و شهدای مدافع خرم را طی تجمعی اعتراضی و بیانیه ای محکوم کردند متن بیانیه به شرح ذیل میباشد:
کد خبر: ۹۴۵۰۹۹۱
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳

 به گزارش خبر گزاری بسیج از بویین میاندشت ،پرسنل ناحیه مقاومت بسیج بویین میاندشت در طی بیانیه ای هتک حرمت و اهانت یکی از سران فتنه به شهید همدانی و شهدای مدافع حرم را طی تجمعی اعتراضی و بیانیه ای محکوم کردند متن بیانیه به شرح ذیل میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم 

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ 
سردار همدانی و شهدای گران‌قدر مدافع حرم و امنیت کشور با شهادت عزتمند و به سعادت ابدی خود دست یافتند و ما را نیز از آسیب‌ها و بلایای کفر و تکفیر در امان نگاه داشتند .
سردار پرافتخار شهید همدانی؛ فرمانده اصلی مقابله با فتنه 88 و داعش بود؛ ایشان در زمان حمله داعش به حرمین شریفین با احساس تکلیف و لبیک‌گویی به فرمان امام خامنه‌ای پا به عرصه گذاشت و همراه با سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی در میدان نبرد با کفر و تکفیر مجاهدانه تلاش کرد و سوریه را از سقوط حتمی نجات داد. 
دلیل بغض فتنه گران از شهید همدانی روشن است و اگر نبود رشادت‌ها و جانبازی‌های سردارانی همچون حاج حسین همدانی کشور را سال‌ها غرق در آشوب و آتش می‌کردند. 
عاشورا در تمام تاریخ بشریت ندای مظلومیت آل الله (ع) و پیروزی خون حق بر شمشیر ظلم و ستم است و حالا در عاشورای ۱۴۰۱ ه.ش، فتنه گران از خواب قطبی دوباره سر برآورده و همراه با داعش و آمریکا، علیه آن شهید عزیز، کینه خود را نشان می‌دهند. 
ضمن محکوم‌کردن سخنان بی‌ادبانه و سخیف یکی از سران فتنه به مقام رفیع شهدای مدافع حرم علی‌الخصوص سردار شهید حاج حسین همدانی، تقاضای برخورد قانونی با این عنصر فتنه‌گر را از مراجع ذی‌صلاح داریم. باشد که شهدای گران‌قدر شفیع روز قیامت ما باشند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار