مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی یزد:
مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان یزد از ساخت مجتمع فرهنگی هنری برای شهرستان‌های بهاباد، مروست وابرکوه خبرداد و گفت: شعاردولت سیزدهم در بحث فرهنگ شعارعدالت فرهنگی است که امیدواریم این شعار تحقق پیداکند
کد خبر: ۹۴۵۱۱۹۲
|
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بهاباد، احسان عابدی در نشست اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه بهاباد که باحضور اصحاب فرهنگ وهنر این شهرستان در سالن مجتمع فرهنگی هنری ملا عبدالله بهابادی بهاباد برگزارشد، در سخنانی با تسلیت ایام سوگواری سید وسالار شهیدان دشت کربلا حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام ویاران باوفایش با بیان اینکه خط مشی، برنامه و رویکرد‌های وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برای اولین بار در حکم مدیران کل در ۱۱ بند نگاشته شده است و همین‌ها مبنای سیاست گذاری‌ها و فعالیت‌های ما است اظهارداشت: هدایت، حمایت و نظارت بر فعالیت‌های فرهنگی هنری و رسانه‌ای کشور سه ماموریت مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد که دردستورکارقراردارد.
وی بیان داشت: تمام سعی متولیان فرهنگ و هنر استان این است که عدالت فرهنگی در این استان رعایت شود، نگاه ما در آینده نسبت به شهرستان‌ها بویژه بهاباد بیشتر خواهد بود.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان یزد اضافه نمود: داشتن توانمندی برای خلق هنر و به تصویر در آوردن خوبی‌ها لطف الهی است که هنرمندان باید شکرگذار آن باشند و تلاش داریم با اجرای برنامه‌های مختلف بتوانیم علاوه بر حمایت، قدردان زحمات آنان باشیم.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان همچنین از ساخت مجتمع فرهنگی هنری برای شهرستان‌های بهاباد، مروست وابرکوه خبرداد وگفت: امیدواریم ساخت این مجتمع‌ها با مشارکت مسئولان شهرستان و پیگیری استان ظرف مدت یکسال ساخته شود تا انجمن‌های فرهنگی هنری از لحاظ جا ومکان مشکلی ند اشته باشند
وی بیان داشت: دغدغه‌ها ومطالبات هنرمندان شهرستان را شنیدیم وامیدواریم که آنچه درتوان داریم بتوانیم مشکلات این قشر زحمت کش از جامعه هنری کشور را برداریم.
نشست اصحاب فرهنگ وهنر ورسانه بهاباد با حضور مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ومعاون فرهنگی ورسانه‌ای و جمعی از اصحاب فرهنگ وهنر ورسانه این شهرستان درسالن مجتمع فرهنگی هنری ملا عبدالله بهابادی برگزار شد.
هنرمندان در ادامه از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد خواستند تا نسبت به مطالبات و احقاق حق هنرمندان شهرستان بهاباد به تلاش مضاعف نماید.
در این دیدار اصحاب فرهنگ وهنر ورسانه ومسئولان انجمن‌های هنری بهاباد درباره فعالیت‌های انجمن‌های هنری و فرهنگی مسائل ومشکلات خودرابامدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان یزد در میان گذاشتند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار