خبرهای داغ:
حسینی عنوان کرد: ما به تعبیر سردار دلها شهید سلیمانی ملت امام حسین و ملت شهادتیم و از موضع عزت و اقتدار بدنبال مذاکره با عزت هستیم.
کد خبر: ۹۴۵۱۲۵۶
|
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱

قزوین_ به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج،  یادواره شهید رضا طاهرخانی، شهید شاخص رسانه استان قزوین با حضور دکتر حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور، مسئولان و مردم شهیدپرور و خانواده‌های شهدا و ایثارگران، صبح امروز در سالن امام علی(ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان برگزار شد.
دکتر حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در این مراسم بیان کرد: جنگ در جبهه جنگ نرم است و باید با تبعیت از مقام معظم رهبری در این میدان فداکاری و ایثار کرد.

وی گفت: برای تداوم انقلاب، فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل جوانان انتقال یابد
و اگر این فرهنگ به فراموشی سپرده شود به حاشیه خواهیم رفت و روحیه فداکاری نه تنها در جنگ میدانی بلکه باید در جبهه جنگ نرم هم باشد و در این راه باید از آبرو و اعتبار استفاده کرد.
حسینی با اشاره به تلاش رییس جمهور در رفع مشکلات جامعه افزود: رئیس جمهور از آبروی خود مایه گذاشت. باید قدر افرادی که وظیفه خود را به نحو احسن انجام می دهند باید تقدیر شوند و در این راستا خبرنگاران با آرمان های شهدا عهد و پیمان ببندند و اهداف آنها را تبیین کنند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه اضافه کرد: رئیس جمهور در شرایطی کشور را در دست گرفت که مشکلات تحریم و کرونا در وضعیت بحرانی بود اما رئیس جمهور با تمام توان بع دنبال رفع مشکلات مردم است و بدنبال سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم است.
وی افزود: رئیس جمهور در طول یک سال به کل استان های کشور سفر با برنامه و با نتایج انجام داد و مردم شاهد این جریان هستند که مسوولین در کنار مردم قرار دارند و افتخار نظام همین است.
معاون پارلمانی رییس جمهور بیان کرد: با تدبیری که صورت گرفت گندم مدیریت شد و کشور کنترل شد و با حفظ و انسجام و هماهنگی دستگاه ها، کشور دچار قحطی گندم نشد و رئیس جمهور با تمام توان به دنبال رفع مشکلات و گرفتاری های مردم است و دولت در هفته دولت گزارشی از اقدامات خود در طول یک سال را ارائه خواهد داد که قطعا مایه امیدواری مردم است. لذا از رسانه ها می خواهیم واقعیت های جامعه را به مردم بگویند.
حسینی در پایان گفت: ما به تعبیر سردار دلها شهید سلیمانی ملت امام حسین و ملت شهادتیم و از موضع عزت و اقتدار بدنبال مذاکره با عزت هستیم.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار