حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
امام جمعه موقت اصفهان گفت: جهت رسانه به سمت استدلالهای عقلانی تخصصی رود.
کد خبر: ۹۴۵۱۴۲۰
|
۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان، آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی در جمع اهالی رسانه با اشاره به روز خبرنگار و تقارن آن با روز عاشورا، گفت: پیام کربلا کمتر از خود کربلا نیست ودشمنان خیلی به دنبال این بودند که پیام عاشورا منتقل نشود ولی به واسطه تبیین حضرت سجاد (ع) و حضرت زینب (س) این پیام منتقل شد.
وی اظهار کرد: براساس سفارش ائمه (ع) لازم است شیعه عاشورا را زنده نگاه دارد زیرا عاشورا به تبیین ما نیاز ندارد بلکه ما برای تربیت دینی و پرورش نسل حسینی به زنده نگاه داشتن عاشورا نیازمندیم.
امام جمعه موقت اصفهان اظهار کرد: رسانه‌ها را به سمت مباحث عقلانی بیشتر سوق دهید چون هر جا با دلیل حرکت کردیم اقناع عقلانی ایجاد شده است و این به واسطه پشتوانه دلیل عقلی دین اسلام است.
وی خاطر نشان کرد: مردم دنبال دلیل هستند و نمی‌شود تعبّدی مردم را به سمتی سوق داد زیرا در جامعه بسیارند انسان‌هایی که اگر دلیل عقلانی مطلبی را شنیدند تبعیت می‌کنند.
امام جمعه موقت اصفهان تصریح کرد: اگر پیام عقلی حجاب به جامعه منتقل شود، قطعا پوشش اسلامی را انتخاب خواهد کرد مگر اینکه فردی بخواهند لجبازی کند.
وی با اشاره به جایگاه ولایت فقیه در نظام اسلامی، تبیین جایگاه و نقش ولایت فقیه در استحکام و عزت ایران اسلامی را ضروری دانست و افزود: رسانه‌ها در تقویت این جایگاه بیش از پیش اهتمام داشته باشد.
آیت الله مهدوی با اشاره به نقش رسانه‌های دشمن در بزرگنمایی و سیاه‌نمایی برخی نواقص و کمبودها، تصریح کرد: جریان رسانه‌ای انقلاب باید نقاط قوت، اقتدار و عزت نظامی اسلامی را تبیین کند.
وی تاکید کرد: با وجود فساد عظیم دستگاه پهلوی به خاطر کم‌کاری ها، امروز دشمن به دنبال تطهیر رژیم پهلوی است در حالی‌که باید واقعیات، جنایات، خیانت‌ها و فسادهای دوران پهلوی اول و دوم را برای جامعه تبیین شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین