مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع 2 میلیون و 666 هزار پرس غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند از ابتدای ماه محرم تاکنون خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۱۵۹۱
|
۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی با اعلام گزارشی از اجرای پویش اطعام و احسانی حسینی،گفت:  براساس آخرین آمار از ابتدای ماه محرم  تا کنون 2 میلیون و 666 هزار پرس غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند در سطح استان تهران تهیه و توزیع شده است.

وی افزود: از ابتدای ماه محرم بیش از 144 میلیارد و 504 میلیون تومان برای تهیه غذای گرم هزینه شده است که خیران و به ویژه مراکز نیکوکاری استان تهران در تأمین اعتبار و اقلام مصرفی مشارکت کرده‌اند.

پرپنچی ادامه داد: در قالب این طرح تاکنون 51 هزار و 430 بسته معیشتی به نیازمندان ارائه شده است و برای تأمین بسته‌های معیشتی تاکنون 23 میلیارد و 294 میلیون تومان اعتبار از محل کمک‌های مردمی و مراکز نیکوکاری هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران بیان کرد: همچنین در این مدت زمان 5 هزار و 200 بسته بهداشتی نیز توسط کمیته امداد استان تهران و مراکز نیکوکاری میان نیازمندان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع برای اجرای پویش اطعام و احسان حسینی خیران، نهادها و مراکز نیکوکاری تاکنون بیش از 167 میلیارد و 810 میلیون تومان کمک کرده‌اند.

 

 

انتهای پیام

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار