خبرهای داغ:
محمدبیگی عنوان کرد: امروز نمایندگان در مجلس شورای اسلامی ذره‌ای از ارز‌ش‌های والای انقلاب اسلامی و شهدا کوتاه نمی‌آیند و همواره در حراست از خون پاک شهدا تلاش می‌کنند و خواهند کرد‌.
کد خبر: ۹۴۵۱۸۶۷
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۸

قزوین_ به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، امروز، بیست و ششم مرداد ماه در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(س) برگزار شد.

این برنامه، همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسئولان و مردم شهیدپرور به‌ویژه خانواده‌های شهدا، آزادگان و ایثارگران برپا شد.

در این مراسم فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، روزهای به یاد ماندنی بازگشت اسرا به میهن اسلامی را گرامی داشت.

وی گفت: آزادگان حماسه‌های بی‌نظیری را در دوران اسارت خلق کردند که بیان هر کدام‌شان برای آحاد جامعه درس است و باید از آن الگوبرداری کنند.

این مسئول افزود: امروز نمایندگان در مجلس شورای اسلامی ذره‌ای از ارز‌ش‌های والای انقلاب اسلامی و شهدا کوتاه نمی‌آیند و همواره در حراست از خون پاک شهدا تلاش می‌کنند.

در ادامه این برنامه، آزاده و جانباز فرج‌الله فصیحی‌رامندی عضو شورای اسلامی شهر قزوین به خاطره‌گویی از دوران اسارتش در اردوگاه‌های رژیم بعث پرداخت.

طی برنامه یاد شده، برنامه‌های متنوعی همچون اجرای تئاتر و سرود، پخش کلیپ، برپایی نمایشگاه عکس آزادگان و خوشنویسی و پایش سلامت آزادگان و مدعوین با حضور 3 پزشک انجام شد.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار