حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لردگان در جمع سربازان وظیفه ناحیه شهرستان خانمیرزا گفت: سربازی فرصت طلایی برای خدمت به نظام اسلامی است.
کد خبر: ۹۴۵۱۹۰۰
|
۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری ؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه لردگان در این نشست صمیمی گفت :نظام اسلامی یکی از پایه های ثبات در منطقه و حتی جهان است و این مرهون رزمندگان اسلام است که سربازان وظیفه هم دوشادوش پاسداران در این حماسه بزرگ نقش آفرینی کردند.

حجت الاسلام مرتضی رشیدی افزود : دوران مقدس سربازی فرصت طلایی است که باید از آن برای خدمت به نظام مقدس سرباز اسلامی و خودسازی استفاده کرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به روایتی از حضرت علی علیه السلام گفت : موکول کردن کارها به آینده با وسوسه شیطان مهمترین عامل فرصت سوزی است که این امر در دوران سربازی بیشتر به چشم می خورد و لذا باید قدر این فرصت را دانست واز فرصت های موجود دردوران خدمت استفاده کرد.

در این برنامه صمیمی  نیروهای وظیفه مشکلات خواسته های خود را مطرح کردند و مسئول نمایندگی وای فقیه در ناحیه لردگان ضمن گوش دادن به درد دلهای آنها در جهت برطرف نمودن مشکلات مطالبی بیان کردند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار