حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
با حضور سردار فقیری، معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان از پوستر هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در زاهدان رونمایی شد.
کد خبر: ۹۴۵۲۶۲۹
|
۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سردار پاسدار عوضعلی فقیری، معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح کانون بسیج رسانه و رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر با حضور شماری از مدیران و خبرنگاران رسانه های استان، با اشاره به آغاز گام دوم انقلاب و تغییر روش بسیج اظهار داشت: روش بسیج در گام دوم انقلاب در مقایسه با گام اول تغییر کرده بطوریکه برای تمام تفکرات بجز ضد انقلاب عضو بسیبج هستند و در واقع بسیج؛ تخصصی و از نظامی صرف خارج شده هر چند که شاخه های نظامی مانند گردانهای امام حسین(ع)، امام علی(ع)، بیت المقدس و کوثر دارد اما بیشترین برنامه های آن در حوزه های تخصصی است.

 

سردار پاسدار عوضعلی فقیری افزود: بسیج ۲۲ قشر زیر مجموعه دارد که بسیج رسانه از جمله قشرهای تخصصی آن است، بسیج در صدد ارتقا سطح تخصصی، آگاهی، آموزشی و آمادگی قشرهای مختلف با کمک نیروهای هر قشر است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: این استان به سبب وجود قومیت‌ها، مذاهب، موقعیت جغرافیایی و ظرفیت ها، توانمندیها و مسائل خاص از حساسیت بالایی برخوردار است و بسیج رسانه در این استان نقش بسیار مهم و حساسی داردکه مهمترین آن حفظ و ترویج وحدت، ایجاد امید، افزایش ارتباط مردم با مسوولان و ترویج مطالبه گری است.

 

سردار فقیری خبرنگاران را سربازان خط مقدم جبهه مقابله با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی دشمن دانست و اظهار داشت: خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه وظیفه شفاف سازی و انعکاس واقعیت ها را بر عهده دارند و نباید فقط یک جانبه نگری کنند و تنها به انتقال ضعف ها و مشکلات و یا موفقیتها و پیشرفت ها بپردازد بلکه باید هم نیمه پر و هم نیمه خالی لیوان را ببیند و مسایل و مشکلات را به همراه راه حل های آنها انتقال دهند زیرا کسی که مشکلات را مطرح می کند اما راه حل ارائه نمی دهد مغرض است.

 

وی تصریح کرد: بسیج وابسته به هیچ گروه، حزب و تفکری نیست، بسیج سرباز ولایت است و شما خبرنگاران بسیجی سرباز ولایت هستید و به این سربازی افتخار کنید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار