حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: ١۸٢ پروژه بخش کشاورزی این استان با اعتبار بیش از ۲۶۷۰ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت آماده بهره‌برداری است.
کد خبر: ۹۴۵۲۸۰۱
|
۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۷

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سید محمدرضا سید حسینی،سرپرست سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: ١۸٢ پروژه بخش کشاورزی این استان با اعتبار بیش از ۲۶۷۰ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت آماده بهره‌برداری است.

 وی اظهارداشت: طرح های بهبود تولیدات دامی و گیاهی، آب و خاک و امور فنی مهندسی، امور عشایری، شیلات آب‌های داخلی، صنایع کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری طرح‌های افتتاحیه بخش کشاورزی سیستان و بلوچستان ویژه هفته دولت را تشکیل می‌دهند.

سید محمدرضا سید حسینی ادامه داد: با افتتاح این طرح‌ها برای یک هزار و ۳۸ نفر شغل دائم و حدود ۱۹ هزارو ۲۰۰ نفر روز در سیستان و بلوچستان شغل موقت ایجاد می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ خانوار روستایی و عشایری از مزایای این طرح‌ها بهره مند خواهند شد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها