حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان 2 اولویت خدمت به مردم و محرومیت زدایی را مهمترین هدف اعزام گروه های بسیجی دانشجویی به مناطق محروم داخل و خارج از استان عنوان کرد.
کد خبر: ۹۴۵۲۹۸۶
|
۰۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱

محمدامین بخشیان، فرمانده سپاه ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان از استقرار گروه های جهادی خواهر و برادر دانشگاه سمنان به استعداد ۶۰ نفر بسیجی جهادگر و به صورت تفکیک گروه خواهران و برادران در مناطق کم برخوردار استان خراسان شمالی خبر داد.
مسئول قرارگاه جهادی ناحیه دانشجویی استان سمنان برادر پاسدار سید محمد معروفی به تشریح اقدامات جهادی در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و دامپزشکی پرداخت و بیان داشت:اقدامات فرهنگی متنوعی برای جامعه هدفمان که اغلب کودکان و نوجوانان هستند مطــرح شده است که امیداست با تاثیرگذاری مطلوب اجرا و عملیاتی شود.
معروفی در ادامه گفت: با توجه به نیاز مردم چند روستا به آب آشامیدنی یکی از موضوعات اصلی در بحث عمرانی به این موضوع پرادخته شد.
ایشان در ادامه افزود : گروه جهادگران دامپزشکی نیز در منطقه مستقر و در عرصه فعالیت خود به دامداران در خصوص واکسیناسیون دام ها کمک کردند.
وی درپایان یادآور شد: فعالیت های فرهنگی شامل رشد اعتقادی کودکان و نوجوانان،مشاوره درسی و آموزشی و اعتقادی به گروه های سنی نوجوان است.
به گزارش بسیج، دانشجویان دانشگاه‌ها سمنان در قالب کاروان جهادی به روستاهای شهرستان آشخانه استان خراسان شمالی (آغمزار، فتح الله و ....) اعزام شده اند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین