حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبر داد:
به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان باتوجه به پیگیری‌های چندین ساله سازمان بسیج و بنیاد تعاون بسیج برای احقاق حقوق سهامداران بانک مهر اقتصاد خوشبختانه پیگیری ها منجر به نتیجه شده است
کد خبر: ۹۴۵۴۲۶۷
|
۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سرهنگ احمدرضا منشوری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه احقاق حق سهامداران بانک مهر اقتصاد یکی از اهداف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است، اظهار کرد: با عنایت به پیگیری‌های چندین ساله سازمان بسیج و بنیاد تعاون بسیج برای احقاق حقوق سهامداران بانک مهر اقتصاد خوشبختانه پیگیری ها منجر به نتیجه شده است.

وی با اشاره به چگونگی دریافت مازاد ارزش سهام توسط سهامداران گفت: سهامداران می‌توانند برای دریافت مازاد ارزش سهام خود در مرحله اول به آدرس www.yarabtb.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست بر اساس جدول زمانبندی بخش امور سهامداران اقدام نمایند.

به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان سهامداران در مرحله دوم می‌توانند به نزدیکترین دفتر اسناد رسمی محل سکونت مراجعه و فرم مخصوص سهامداران بانک مهر اقتصاد را تکمیل و در مرحله سوم به یکی از شعب بانک صادرات با به همراه داشتن فرم تکمیل و تایید شده و همچنین کارت ملی و شناسنامه مراجعه کنند.

منشوری با تاکید بر لزوم توجه به تسهیل و سرعت ثبت درخواست برای سهامداران متوفی بیان کرد: سهامداران مذکور بعد از مراجعه به سامانه نسبت به تهیه فایل الکترونیکی(تصویر) صفحه اول شناسنامه و کارت ملی کلیه وراثت و گواهی انحصار وراثت اقدام نمایند.

طبق اعلام معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان بسیجیان می‌توانند سوالات خود را از طریق سامانه ۶۶۰۰۰۴۰ و یا شمارو تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۵ و سایت www.yarabtb.ir مطرح کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات