حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: "بسیج" به دنبال الگوسازی ارائه خدمت صادقانه و بی منت بدون محدودیت و با ساختاری فراگیر به مردم بوده و این الگو در حال تبدیل به یک فرهنگ سازمانی است.
کد خبر: ۹۴۵۴۴۱۳
|
۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲

سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفتگو با خبرگزاری بسیج، با اشاره به تأثیرات مثبت فعالیت گروه‌های جهادی بسیج، گفت: فعالیت گروه‌های جهادی بسیج در ابعاد مختلف در راستای محرومیت زدایی به شکل تخصصی در حال انجام است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ "میز خدمت" را اقدامی مهم توسط سازمان بسیج ادارات و کارمندان در راستای حل مشکلات مردم برشمرد و تصریح کرد: این اقدام بسیج در بدنه سیستم اداری کشور در ادارات و وزارت خانه‌ها کار بزرگی است.

سردار حسن زاده با تأکید بر اینکه بسیج به دنبال الگوسازی در جهت ارائه خدمت صادقانه و بی منت بدون محدودیت و با ساختاری فراگیر به مردم است، اضافه کرد: این رویکرد در حال فراگیر شدن است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه الگوسازی " ارائه خدمت بی منت به مردم" توسط بسیج در حال تبدیل به یک فرهنگ سازمانی است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری از این اقدام به عنوان حرکت خوب و تأثیرگذار یاد کردند.

توسعه "خدمت بی منت" این نگاه تبلور یافته از تفکر  "شجره طیبه  انقلاب اسلامی" ضرورت دارد

سردار حسن زاده با تاکید بر اهمیت و ضرورت توسعه "خدمت بی منت" گفت: این نگاه تبلور یافته از تفکر این شجره طیبه در انقلاب اسلامی است. ما باید به سمت مردم برویم و خدمات ارائه کنیم، نه اینکه مردم برای حل مشکلاتشان به ما مراجعه کنند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ اظهار کرد: ان شاءالله با توسعه این نگاه و فراگیری فرهنگ خدمت بی منت به مردم در سیستم مدیریتی کشور، شاهد شکل گیری یک نظام کاملا مردمی ارائه خدمات به مردم باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات