حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به همت هسته پژوهشی دریا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
اعضای هسته پژوهشی دریا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر بازدید کردند.
کد خبر: ۹۴۵۵۶۰۷
|
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، بازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهردر این بازدید سیر تاریخ پزشکی در جنوب کشور و به ویژه استان بوشهر، همراه با ارائه مستندات و آثار تاریخی و باستانی تشریح گردید.

این موزه که با همت پروفسور نبی پور، از چهره های برتر علمی کشور تاسیس و تجهیز گردیده است، تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و در یکی از عمارت های قدیمی شهر بوشهر با نام عمارت دهدشتی همه روزه پذیرای علاقه مندان است.
بنا به اظهار مدیران موزه، این مجموعه از معدود موزه هایی است که به صورت کاملاً رایگان پذیرای علاقه مندان بوده و از جاذبه های گردشگری پرطرفدار شهر بوشهر به شمار می آید.
ارائه تاریخچه فعالیت و طبابت شخصیت های برجسته پزشکی در استان بوشهر در قریب به سیصد سال گذشته استان، به همراه ارائه مستندات و تجهیزات مربوطه، از دیگر جاذبه های این موزه به شمار می آید.

نمایش تجهیزات پزشکی منحصر به فرد که گاهاً برای اولین بار در استان بوشهر مورد استفاده قرار گرفته اند و نمونه آن ها در سایر نقاط کشور به ندرت مشاهده می گردد از دیگر جاذبه‌های این موزه می باشد.

 

بازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر

 

 

بازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر

بازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر

 

 

بازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهربازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهربازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهربازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر

بازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین