خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رضا روشنی از برگزاری نخستین رویداد رسانه‌ای همزمان با سراسر کشور در این استان با همکاری نسرا خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۵۶۴۶
|
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹

نخستین رویداد رسانه‌ای نسرا در گلستان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ رضا روشنی مسئول فضای مجازی سپاه نینوا در خصوص جزئیات نخستین رویداد رسانه‌ای نهضت سواد رسانه در استان گلستان گفت: در راستای فرمان جهاد تبیین مقام معظم رهبری مبنی نشر و بیان ارزش‌های انقلاب، مرکز نسرای فضای بسیج گلستان در نظر دارد اولین رویداد سواد رسانه ای را در دو مرحله استانی و کشوری برگزار کند.

وی افزود: رویداد با هدف افزایش سواد رسانه‌ای مردم و مقابله با شایعات و شبهات که رسانه‌های دشمن روز بروز در حال گسترش آن هستند برگزار خواهد شد.

مسئول فضای مجازی بسیج گلستان اظهار کرد: این مسابقه در محورهای تربیت رسانه‌ای، جریان‌شناسی، اقتصاد رسانه‌ای، فناوری‌های نوین ارتباطی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان و فعالان فضای مجازی می‌توانند در قالب‌های سخنرانی، موشن‌گرافی، پوستر، اینفوگرافی و کتاب آثار خود را ارائه دهند.

روشنی گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه استانی تا 12 مهر است که بعد از داوری و انتخاب، آثار برگزیده به جشنواره کشوری که آبان ماه برگزار خواهد شد ارسال می شود.

وی گفت: علاقمندان می توانند برای اطلاع از جزئیات این رویداد به ادمین های کانال های تلگرامی و اینستاگرامی نسرا گلستان به آدرس http://t.me/mohtava_n_g ،https://rubika.ir/nasragolestan ، http://Instagram.com/nasragolestan مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها