حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جامعی گفت: مجالس باشکوه عزاداری اهل بیت(ع )مانند رودخانه‌ای است که سرچشمه آنها از روضه‌های خانگی می‌آید که اگر خشک شود، آن مجالس جوشش لازم را نخواهند داشت.
کد خبر: ۹۴۵۵۶۵۴
|
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، مجمد جوادجامعی، مسئول سازمان بسیج مداحان استان سیستان و بلوچستان هم زمان با سالروز شهادت امام حسن (ع ) در جلسه آموزشی حلقه های ذاکرین بسیجی خواهر حضور یافت .

وی ضمن تسلیت سالروز شهادت این امام همام وعرض ارادت به خاندان اهل بیت (ع )گفت: امیدوارم ما و همه محبان اباعبدالله الحسین(ع )به زودی زائرمضجع شریف سیدالشهداء علیه السلام و با نابودی آل سعود زائر قبرستان بقیع باشیم و کنار قبور مظلوم ائمه بقیع علیه السلام عرض ارادت کنیم.

جامعی در ادامه تصریح کرد: فرصت خدمت در مسیر اهل بیت (ع ) و خاندان آل الله (صلوات الله ) ، افتخار و امانت بزرگی است که از سال ۹۵ تا کنون به اینجانب سپرده شد و در سایه همراهی و همدلی همه‌ی دلسوزان و دغدغه‌مندان آموزش مداحی اعم از خواهران مربی و متربی و پیشکسوتان عرصه مداحی و همچنین دوست و استاد گرامی جناب آقای ارجونی که همیشه با رهنمودهای خویش یاور و همراه ما در این چند ساله بودند توانستیم در این مجموعه طی طریق کنیم و در دوره های آموزش مداحی بانوان ، نوگلان حسینی و نوگلان زینبی فعالیتهای خوبی در این استان داشته باشیم .

جامعی اذعان داشت: مجالس باشکوه عزاداری اهل بیت(ع )مانند رودخانه‌ای است که سرچشمه آنها از روضه‌های خانگی می‌آید که اگر خشک شود، آن مجالس جوشش لازم را نخواهند داشت.

وی در ادامه افزود: هیچ کار فرهنگی عظیمی مانند اثرگذاری مجالس مختصر خانگی با حضور چند خانواده و همسایگان نیست. افرادی که خدمت به دستگاه امام حسین علیه‌السلام می‌کنند چه به عنوان روضه‌خوان و چه به عنوان مداح نباید از برگزاری روضه‌های خانگی غافل شوند. هرکس ارزش این دستگاه را بداند، ارزش و اهمیت روضه‌های خانگی را بیشتر درک می‌کند.

مسئول سازمان بسیج مداحان در ادامه ضمن ابراز خرسندی از آموزش نوگلان حسینی و زینبی در مجموعه استانی گفت :به آینده وفعالیت نوگلان بسیار امیدوارم چرا که تکامل شخصیتی هر فرد از آموزش های صحیح در کودکی و دوران جوانی شکل میگیرد وتوجه به تربیت مداحان نخبه که با بهره‌گیری از مفاهیم عاشورایی آن را به شیوه‌ای هنرمندانه به عزاداران حسینی منتقل کنند، امری ضروری است.

این مسئول، در انتها ضمن حلالیت طلبی و خداحافظی، از همکاری های بی‌دریغ و خالصانه تمامی تلاش گران این عرصه تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظرات