خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: برخی‌ها امکان سفر به کشور عراق را نداشته و برای همین امسال نیز همچون سال گذشته پیاده روی «جاماندگان اربعین» در تبریز برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۵۶۶۳
|
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمود حسینی ظهر یک شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری پیاده روی «جاماندگان اربعین» در تبریز گفت: پیش بینی می‌کنیم مراسم پیاده روی امسال اربعین در کشور عراق با حضور پرتعداد و پرشور هموطنان برگزار شود.

وی گفت: ولی با این حال برخی‌ها امکان سفر به کشور عراق را نداشته و برای همین امسال نیز همچون سال گذشته پیاده روی «جاماندگان اربعین» در تبریز برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسینی ابراز داشت: یکی از اقدامات فرهنگی و مهمی که طی چند سال گذشته به تأسی از پیاده روی اربعین در حال انجام است و مورد توجه مردم قرار گرفته پیاده روی «جاماندگان اربعین» است.

وی گفت: همزمان با اربعین حسینی گروهی از عاشقان حضرت اباعبدالله (ع) که نتوانستند در پیاده‌روی نجف تا کربلا شرکت کنند مسیر مشخص را با پای پیاده حرکت خواهند کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: این برنامه با محوریت و مشارکت مردم و هیأت‌های مذهبی تبریز برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسینی سپس گفت: همچنین برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم آخر ماه صفر برنامه ریزی های خوبی درحال انجام است. برگزاری پرشور و باشکوه مراسم اربعین زمینه ساز رسیدن به تمدن نوین اسلامی و ظهور امام زمان (عج) است.

ارسال نظرات