حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دهقانیان گفت: ۱۰ گروه های جهادی به مدت ده روز در عرصه های عمرانی، فرهنگی و پزشکی کار خدمات رسانی را از شش روز پیش در مناطق کوهستانی آغاز نموده اند.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۷۰
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان ،سرهنگ مصطفی دهقانیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، اظهار کرد: در راستای رزمایش تابستانی خدمات رسانی به مناطق عشایری، بیش از ۱۷۰ نفر از بسیجیان در قالب ۱۰ گروه های جهادی به مدت ده روز در عرصه های عمرانی، فرهنگی و پزشکی کار خدمات رسانی را از شش روز پیش آغاز نموده اند.
 
فرمانده سپاه شهرستان ریگان بیان کرد: ساخت و تعمیر مسکن محرومین، ساخت حمام و سرویس بهداشتی، توزیع داروی رایگان و ویزیت رایگان بيماران، واکسیناسیون دام عشایر و آبرسانی به روستاهای دوره افتاده و صعب‌العبور در حال انجام است.
 
وی در خاتمه اشاره داشت به توزیع هزار بسته معیشتی و آرد در راستای رزمایش مذکور در بین مردم مناطق عشایر و عنوان کرد: اعتباری که برای این برنامه ها و مجموع پروژه ها دیده شده بیش از یک میلیارد و سيصد میلیون تومان است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها