حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر البرز تأکید کرد؛
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز گفت: باید از تمامی ظرفیت های قانونی جهت تحت پوشش قرار دادن مشمولان فاقد بیمه اجباری با کمک 70 درصدی دولت در پرداخت حق بیمه ها استفاده کنیم.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۷۶
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، هادی بشیری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز در نشست با نماینده بنیاد علوی در این استان، گفت: با توجه به جایگاه صندوق در قرارگاه اجتماعی استان البرز باید از تمامی ظرفیت های قانونی جهت تحت پوشش قرار دادن مشمولان فاقد بیمه اجباری با کمک 70 درصدی دولت در پرداخت حق بیمه ها استفاده کنیم.

ضرورت تحت پوشش قرار گرفتن مشمولان فاقد بیمه اجباری با کمک 70 درصدی دولت

وی افزود: برخی افراد مشمول که فاقد هر گونه بیمه اجتماعی هستند، حتی توان پرداخت پنج درصد سهم بیمه شده را هم ندارند که با شناسایی و کمک در پرداخت سهم بیمه آن ها، گام های بلندی در زمینه توانمندسازی و حفظ کرامت و منزلت افراد در جامعه گام بلندی برداشته خواهد شد. اجرایی کرددن نظام جامع تامین اجتماعی چند لایه برای افراد، حمایت، امنیت و رفاه نسبی را به ارمغان می آورد.

بوئینی، نماینده بنیاد علوی در استان البرز نیز در این نشست مطرح کرد: اگر مسائل به درستی در قرارگاه اجتماعی احصا و اطلاع رسانی شود، می توان با استفاده از ظرفیت‌های موجود وضعیت استان را بهبود بخشید. می توان با شناسایی افراد نیازمند که توان پرداخت حق بیمه ندارند و نیز استفاده از کمک‌های خیرین و سازمان‌های متولی حق بیمه آن ها را پرداخت کرد.

انتهای پیام/ص

ارسال نظرات
پر بیننده ها